Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehetne divatosabb, de...

Hol lehetne divatosabb, de nem túl drága ruhákat venni? és milyen ruhadarabokat kéne beszerezni, hogy kicsit feldobjam öltözködésem?

Figyelt kérdés
vidéki vagyok nagyon távol Bp-től!
2009. szept. 23. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
szerintem jól variálható dolgokat kellene venned, szóval egy mostanság divatos farmer mellékenye, amit akármilyen színes pólóra/toppra/trikóra fel lehet húzni. illetve a mintás ingeket is jól lehet variálni (önmagában, ráveszel egy ujjatlant, alá veszel egy ujjatlant és kigombolva hagyod v megkötöd). kiegészítőkkel is sokat tudsz dobni a cuccaidon, övek, karkötők (akár saját készítésűek is), fülbevalók. 17/L
2009. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát nincs nagy kézügyeségem ilyen ékszerek terén de ha van ötleted szívesen megpróbálom :)

2009. szept. 23. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtom eltudsz e jutni egy nagyobb városba ahol van nagyobb üzletközpont. mindegyik boltban kilehet fogni leértékeléseket, amikor olcsón juthatsz hgozzá, divatos darabokhoz.
2009. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen max fél óra és bent vok a városba

akk majd szétnézek!!

és kb mien karkötőt vegyekÍ?pl színben?

2009. szept. 23. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kínaiból meg piacról öltözködöm és mégis majd ki esik a pasik szeme az utcán. Egy sima kínaiból /gatya 4000, felső 1200-2000/ is fel tudsz nagyon szépen öltözködni. Nekem minden évszakra elég egy 15ezer hogy bevásároljak.
2009. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én plázákban és bevásárlóközpontokban vásárolok, de énis 4ezerér veszek időnként gatyát, és 2ezerér felsőket..:D ezért mondom h plázákban jódolog az akció..:D
2009. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pl Takko-ban tök jó akciókat ki lehet fogni, baromi olcsó felsőket lehet találni meg ilyenek. meg most nyár végén vettem egy tavalyról megmaradt tök jó kabátot 2 ezerért...
2009. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja bocs a kiegészítést nem olvastam el, de nagyobb városokban találsz Takko-t
2009. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!!:)

multkor voltam takkoba és nem volt táska se meg semmi olyan amit kinéztem újságból ami meg volt az meg nagyon kicsi méretbe pedig nagynak volt írva de nem baj:D

majd lehet hnap elmegyek!

2009. szept. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!