Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább legyen kevés, de...

Inkább legyen kevés, de márkás és jó minőségű ruhám, vagy sok, de épp az ellenkezője?

Figyelt kérdés
Mondjuk oké, a márka az nem mindig egyezik meg a jó minőséggel. De nagyobb arányban azért jobbak szoktak lenni mint a kínai cuccok.

2013. ápr. 13. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
szépség, divat
2013. ápr. 13. 13:14
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

kínait soha nem veszek, mert sem a stílusa, sem a minősége nem jön be.

turiból öltözöm a fehérnemű és a cipő kivételével. annyi ruhám van, h egy falut fel tudnék öltöztetni :) és az egész nem került többe 100enél. ha márkaboltban, újként veszem őket, sztem a milliónál tartanék, de nyilván annyi pénzt sajnáltam volna csak ruhára kiadni.


nekem ez így a legjobb, örülök, h sok ruhám van, tudom variálni, nem kell olyan gyakran mosni :)

2013. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Inkább kevés, de jó minőségű. És itt egyáltalán nem a márkás dolgokra gondolok...

Mellesleg aki itt a kínai dolgokat fikázza, nézze már meg a bevarrt tájékoztatót a cuccaiban... Ja, és még ha netán Európában is varrták, abban biztos lehet, hogy az alapanyag Kínából jött.

A turis cuccok megint egész más esetek, ott az is közre játszik, hogy kinek mit vesz be a gyomra.

Konklúzió: lehet minőségi, nem agyonbrandelt ruhákat venni jó áron. Én ezekre szavazok.

2013. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jó kérdés és nehéz rá válaszolni

nekem van márkás drága is meg olcsó is

az olcsó kicsit vacakabb de annyira nem mint amibe került és max ha tönkremegy kidobom. mondjuk az olcsón sem látszik annyira hogy olcsó meg van amiből nem veszek olcsót

ilyen pl alsónemű

ezekből minőségit veszek.

de farmerből van 20k-s is meg 3k-s is

és a 3k-ás nem vacakabb sőt tovább tartott mint a másik (bár hordom mindkettőt szakadtan is bár a 20k-s rendesen foszlik :-D

pólóból minőséget vettem igaz olcsón mert nincs rajta semmi minta.

a cipő még az amiből nem veszek olcsót de ez sem igaz mert van 3ks cipőm is amit nem kimélek

szal olcsóban az jó hogy 5-10 darabot is veszel a drága árán és ha már kifakult tönkrement simán lecseréled

2013. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én olcsó és jó minőségű ruhákat veszek, pl. van sok pólóm, amit 7-800 Ft-ért vettem, és 2 éve használom, nem nyúlik, nem fakul, stb. Farmert is max. 3000-ért veszek, és évekig tudom hordani. Se kínába se turiba nem járok.

Bár nálam a cipő már más kérdés, abból megveszem a márkásat (igaz régen kínait is elhordtam 3 évig).

2013. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mostanság h&m-be vagy turkálókba teszem be a lábamat. Ezekben eddig csak jó minőségű holmit fogtam ki. A kínai boltokat elkerülöm messze...
2013. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kinek-mi.

Bár a sarki kínaiból soha nem leszel divatos, csak szólok!

Egyébként személy szerint én csak márkás cuccokat veszek fel, de emellett turis ruháim is vannak. Ja, ott pedig pár száz forintért olyan jó márkás ruhák vannak.. Szóval.. ;)

2013. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan ruhadarabok amik szinte soha nem mennek ki a divatból "klasszikus" darabok, az ilyeneket érdemes jó minőségben megvásárolni. amik viszont gyorsan kimennek a divatból azokból lehet kevésbé minőségit is venni (szerintem). persze ez pénz kéréde is, meg hogy mi számít minőséginek, meg nem annak :))
2013. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!