Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi időnként veszel új cuccot?

Mennyi időnként veszel új cuccot?

Figyelt kérdés
Elsősorban nacit, felsőt és cipőt :) De bármi jöhet.
2009. szept. 22. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán megyek céltudatosan vásárolni, mert akkor biztos nem kapok olyan ruhát amit szeretnék. Farmert régebben évente 1-et 2-őt vettem (mivel ragaszkodtam egy bizonyos márkához és fazonhoz, az meg nem a legolcsóbbak közé tartozott). Mostanában, ha megtetszik egy egy olcsóbb darab azt megveszem rögtön, a felsőkkel ugyan így vagyok. Cipőkkel más a helyzet, azokba bele vagyok bolondulva, főleg a papucsokba, úgyhogy abból jópár van. Viszont ügyesen vásárolok mindig szezon végén fillérekért.
2009. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

cipőt akkor, ha tönkremegy. edzőcipőt hordok főként, mást nemnagyon. télen csizmát azt minden évben újat veszek.

nadrágot pedig akkor, ha éppen megtetszik valamelyik. ez változoó, van hogy egy hónap múlva újat veszek, de van hogy csak fél év múlva.

felsőt szintén. ha megtetszik, megveszem

2009. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó amikor épp megtetszik valami.
2009. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó.Leginkább ha szükségem van vmire,mondjuk átlagba 3-4havonta.

De ha megyek a városba meglátok egy tök jó felsőt,de előtte 2hét hete vettem egy jó pár felsőt akkor is megvesz,ha tetszik és nem drága(:

14/L

2009. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tízévente
2009. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Céltudatosan hónaponta 2X, de ilyenkor nem bizti, hogy olyan sok cuccot veszek, inkább csak szimplán megyek az utcán, meglátok egy felsőt és vagy megveszem... vagy elrakatom letétbe 1 napra!
2009. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor ha valamiből már hiány áll fent. Pl. elhasználódtak a bugyijaim, vagy agyonmostam a kis őszi kabátom. Tehát amikor már látom, hogy valamit nem tudok felvenni, akkor. Szerencsére van elég ruhám, tehát nem kell minden hónapban újat vennem. Nem is bírnék. Meg vigyázok is rájuk. Van olyan pulcsim,ami már több, mint 5 éves.
2009. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig céltudatosan megyek vásárolni. Azt is tudom, hogy olyankor pontosan milyen cuccot akarok venni. Mondjuk kinézek egy cipőt a neten és addig megyek, amíg meg nem találom. Olyan havonta egyszer szoktam elmenni vásárolni, de akkor sem sokat, hanem sajnos inkább egy valamit, de azt drágán:S
2009. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyjából havonta egyszer veszek felsőt :D nadrágot csak akkor, ha nem tudom otthagyni :) cipőt nagyon nagyon ritkán veszek, nagyjából évente 2-3szor xD
2009. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor vásárolok amikor van rá pénzem :D

a cipőket meg addig hordom még le nem szakadnak a lábamról, mert olyan gáz cipőket lehet kapni, h alig tudok újat venni általában. már arra is gondoltam, h ha találok egy jót, akkor veszek belőle vagy 4et

2009. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!