Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinek semmi (tényleg elöl deszka hátul léc) 70 C kosaras melltartót hord mert azt hiszi nem látszik hogy nincs benne semmi! Szerinte a fiúk csak ezt nézik rajtunk és kiröhögött mert én a méretemnek megfelelő 70 A kosaras melltartót hordok!!!

2013. ápr. 8. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyépként 13 évesek vagyunk (ő 12)!
2013. ápr. 8. 13:44
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Eben a korban nem ő az első, és nem ő az utolsó, aki ezt csinálja. Nekem is voltam ilyen osztálytársaim még áltsuliba, akik méregdrága, push-up melltartókat vettek fel, htha nagyobbnak látszik a mellük (ami nem volt), de világosan látszott, hogy nem volt benne semmi.

A fiúk meg nem hülyék, szerintem inkább rajta nevetnek, nem rajtad.

2013. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A fiúk inkább rajta röhögnek... mellesleg egy értelmes fiú nem a melleket lesi.
2013. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Jajj,nem értelmi kérdés ez, hanem érdekes nekik főleg,hogy az ő hormonjaik is éledeznek már.


Egyébként kis butus még az osztálytársad,majd egyszer megvilágosodik és ráébred erre. Csúnya dolog, de nagy valószínűséggel egy kis srác fogja helyrerakni, mert ha ilyesmire rájönnek nem igazán hagyják lógva az illetőt.

2013. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
tegyél fel képet a csöcsödről
2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos ilyen korban még nagyon nincsenek tisztában egyes lányok azzal, hogy mi a gáz és mi nem az. Én ennyi idősen még nem is hordtam melltartót, csak toppot.

Ne törődj vele. A 12 éves fiúk még nem egy 12 éves lány mellével vannak elfoglalva, hanem azzal, hogy milyen jófej, tud-e röhögni vele. A fiúk sem hülyék, te is észrevetted, hogy kamu, akkor nyilván ők is.

2013. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt a suliban egy pár ilyen "ál-csöcsösített" leányzó.

Jó szórakozás volt "véletlenül" megnyomni picit a cicit, az meg behorpadt mint a bádoghordó...:) Látszott h nincs benne semmi:)D

Na, akkor égett a naccságos kisasszony úgy mint a fáklya!

2013. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!