Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Diesel s Armani Jeans márkával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a ruháik férfi szekción belül, de nem tudom milyen a minőségük. AJ a legolcsóbb szegmens a márkán belül.

2013. ápr. 7. 18:54
 1/9 A kérdező kommentje:
farmer, kabát, pulóver, póló az ami érdekelne
2013. ápr. 7. 18:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nagyon jó minőségűek.

Mindkét cégnek vannak különböző irányzatai:

Giorgio Armani, Emporio Armani, Armani Exchange, Armani Jeans...

Diesel, Diesel Black Gold, DieselStyleLab, Diesel Denim Gallery, 55DSL, Diesel Kids...


A ruháim 90%-a Diesel, mind-mind nagyon jó minőségűek. Van 1-2 Emporio Armani felsőm, azok is nagyon jók természetesen.

Szeretem a különlegesebb darabokat is, de persze azokat nagyon megkell fizetni: van 1 DieselStyleLab napszemüvegem, illetve egy Diesel Denim Gallery felsőm...persze ezek már nagyon drága darabok voltak.


De a sima "alap" darabokkal sincsen semmi gond. A hivatalos oldalon is szokot lenni 50%-os akció, de több webáruházban is viszonylag olcsón lehet beszerezni 1-2 darabot. Persze csak megbízható helyekről érdemes rendelni, sok a hamisítvány.

Én is kérdeznék:

honnan akarsz ilyen ruhákat beszerezni-rendelni? Én írok oldalt, ha érdekel, de én is kíváncsi vagyok, hátha tudsz valami jó netes webshopot :))

2013. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja és ami a lényeg:

hiába extra márkák ezek, ugyanúgy vigyázni kell rájuk. Megfelelő mosás nagyon fontos.

Ha bedobod 5 kg ruha közé, gyűrődtek lesznek, és lejön róluk ugyanúgy a nyomott mintázat, mintha egy kínai pólót dobtál volna bele (jó talán később, de előbb-utóbb tönkremegy)


1. Mosás 30 fokon (max 40)

2. Főleg a nyomott mintájú felsőket mindenképpen kifordítva kell a gépbe tenni!!!

3. Márkás mosószer: Ariel color gél, Perwoll color gél megbízható helyről, ahol tuti eredeti

4. A gépben kell hogy legyen "sokvizes" program. Így a dobban nem egymásra helyezkednek el a nehéz vizes ruhák(képzeld el, hogy normál mosáskor ami éppen alul van vizes ruha pont a mintájánál meghajtva arra nehezkedik 15-20 kg vizes ruha, persze hogy megtörik a felirat), hanem lazán a vízben "lebegnek", illetve nem csapódnak neki a dobnak. Természetesen alap, hogy a dobban kevés ruha legyen: 2-3 nagy darab(pulcsi) vagy 5-6 kisebb(póló)

Alap Samsung mosógépeken például nincsen sokvizes program.

5. Gyors 30 perces programot sem érdemes használni: sokan azt hiszik az kímélő, pedig nem, mert pont hogy erőteljesen megcsapkodja a ruhákat! Nem az idő számít a mosásban, hanem a dobforgás időtartama és a vízmennyiség.

6. Normális esetben öblítések után is centriz a gép. 3-szor öblít és centriz. Én megnyomom a centrifuga kiiktató gombot, hogy ne centrizzen, és az öblítések számát 5-re növelem. A régi Energomat mosógépek is így öblítettek, mikor még nem volt ez a nagy vízspórolási mánia. Így nem centrifugálja agyon a gép ezeket a drága ruhákat. A végére simán ráteszek egy 800-as "Spin" centri programot. Így csak a legvégén centrizi ki.

2013. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendes márkaboltban vennék ilyen ruhákat, Armani csak egy helyen van Mo-n, viszont Dieselt nem néztem még merre lehetne szemügyre venni. Írd meg, te honnan szoktál rendelni, valóban csak biztos forrásból érdemes vásárolni...


Ruhák mosására odafigyelek, főleg az ilyen drágább dolgoknál :D

2013. ápr. 9. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Maga a Diesel és Armani hivatalos Online Shopja.

[link]

[link]

[link]

[link]

Magyarországon a

[link]

oldalon szoktak néha-néha lenni akciós Diesel, Armani cuccok. Persze ne várj sokat, általában teljesen alap darabok vannak, de kilehet fogni 1-2 jó cuccot azért. De alapjában véve a "megfizethető", olcsó darabok vannak.

2013. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Asos-t meg a yoox-ot ismertem, nem rendeltem tőlük még. Lány vagy egyébként, hogy ennyire képbe vagy a ruhákkal?
2013. ápr. 9. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, fiú vagyok, szeretem a márkás ruhákat.

A lányok inkább az olcsóbb, de sok ruha mellett vannak általában :)

Persze a legjobb a márkás és sok, csak ez nehezen kivitelezhető :)

2013. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

en is ferfi vagyok, eloszor azt hittem meglepo ferfi letemre ilyesmikkel foglalkozok.

valamit majd nezek, bar szerintem a Diesel jobb minosegu. Armaniba farmert, kabatot nemigen vennek mivel baromi draga.

Mennyiert vetted a ruhakat?

2013. ápr. 9. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában akkor szoktam venni, amikor akciós, olyan árakon, amiket látsz ezeken az oldalakon. Átlagban 10-15.000Ft-ot adok egy pólóért ki, pulcsiért 20-35.000Ft-ot. Volt persze szélsőséges esetem mind lejjebb, mind feljebb. Például a Roland divatházban is vettem már Diesel pulcsit 51.000Ft-ért. Office shoes-ban Diesel cipőt: akciósan vettem már 10.000Ft-ért, mivel csak egy méretben volt, de pont az én méretem volt szerencsére, illetve vettem ott is 30.000Ft-ért.

Nagyon eltérőek az árak.

Ez a jó a divatmárkákban: régebbi darabokat egészen olcsón kiárulnak, mintha egy sima Adidas cuccot vennék: egy nyomott mintás pólónál vagy pulcsinál meg nem nagyon számít, hogy esetleg 1 évvel régebbi kollekcióból való, senki nem tudja, illetve nem látszik rajta.

A Gas-ban is volt olyan akció, hogyha veszek nadrágot akkor a másodikat 2000Ft-ért megkapom: így 22.000+2000Ft-ért lett kettő Gas nadrágom, tehát 12.000Ft/darab. Egy jobb kínai nadrágot kapok ennyiért.

De mint írtam szezon végén a hivatalos oldalon általában 50%-os akció van mindenre, 25-40 euróért vannak például a pólók.

2013. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!