Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete nejlonharisnya nyáron...

Fekete nejlonharisnya nyáron rövid szoknyához/nadrághoz? Fiatal lánynál.

Figyelt kérdés
És ha a sima nem, a hálós, csipkés fekete harisnyák nem vékonyítanak, ugye?
2013. ápr. 2. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyáron? Olyankor beleizzadsz nejlonharisnyába, meg minek? Nem hiszem hogy fázol. Azt nem tudom hogy vékonyít-e. De szerintem minden fekete cucc vékonyít. Elvileg.
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol van még a nyár? Amúgy én nyáron is hordok. Nem szeretek mezitláb lenni, max a strandon!
2013. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 iostream ***** válasza:
Teljesen jó/szexi/szép. A csipkésnél meg a mintától függ.
2013. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem még most tavasszal jó,de nyáron ne.túl komolynak hat,meg tényleg meleged lesz
2013. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Mitol lenne mar melege a nejlonharisnyatol? Mas topicokban,ahol a fiuk irjak,hogy telen vesznek fel nejlonharisnyat,lehurrogjak oket, hogy az nem is melegit! Akkor a kerdezo mitol izzadna mar bele nyaron?
2013. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fekete neylonharisnyába ne röhögtess már h nem izzad bele...jó igazad van,nem beleizzad,mert konkrétan ráolvad.
2013. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hord, van akinek nincs melege harisnyában és nem szeret mezítláb lenni. Én pl testszínűket hordok, fényes lycrásat méghozzá 40 deneseket,vagy szatént pasi létemre halásznacihoz,mert nem szeretek csupasz lábbal lenni.
2013. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!