Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerkabát-farmerrral?

Farmerkabát-farmerrral?

Figyelt kérdés
Ha farmerkabátot veszek fel akkor azonos árnyalatúnak kell lennie a nadrágnak vagy lehet eltérés is? Sajnos nem találok olyan színű nadrágot csak eltérőt. Színes nadrággal pl: piros, felvéve szerintetek vállalható?
2013. ápr. 2. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A farmer anyag minden hez illik tutad ;)
2013. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A divat szerint eltérő legyen. Egyébként meg olyan, amilyet akarsz.
2013. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem nem kell feltételenül egy árnyalatúnak lenni a nadrágnak és a kabátnak. Piros nadrághoz pedig kifejezetten jól néz ki.
2013. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem az jó :) Sok helyen olvastam hogy ciki az eltérő alsó-felső, de ezek szerint akkor hordható..
2013. ápr. 2. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki,de nem mutat valami jól
2013. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Farmer farmerral szerintem too much kategória. Farmerhoz én bőrtkabátot szoktam felvenni, vagy trench coat-ot. Farmerkabátot vagy mellényt színes, mintás vagy fehér nadrághoz szoktam venni.
2013. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!