Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőt szeretnék venni....

Ilyen cipőt szeretnék venni. Tetszik?

Figyelt kérdés

155cm vagyok és 46kg. / L/13 /

Jól állna nekem?


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



nektek melyik tetszik a legjobban? :))



2013. ápr. 2. 13:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
amúgy nem minden nap ebben járnék hanem csak 1-2x egy héten,...
2013. ápr. 2. 14:23
 12/17 anonim ***** válasza:

A 2. tetszik. De szerintem egy ilyen cipő egy 13 éves lányon elég nevetséges benyomást kelt. Mint a kisgyerek, aki felvette az anyja ruháját... Biztos megmosolyognám :D

Ha a magasságod miatt akarsz ilyesmi cipőt, akkor inkább valami magasabb talpút keress szerintem :)

2013. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy ennyi idősen ilyen cipőt szeretnél. Én se voltam különb: lenyúltam anyám cipőjét, kitömtem elöl vattával, mivel nagy volt és abban parádéztam. Szerencsére anyukám iskolába nem engedte, most így visszagondolva amúgy is elég nevetségesen néztem ki, még két monoklit is festettem a szememre.

Ebben a korban még "koravén" lennél az ilyen cipőkben, egyébként én fel sem venném őket, mert nem tetszik..

2013. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Figyeljetek!


Nincs önbizalmam és utálom magam.Szeretnék nőni legalább 10-15cm ami lehetetlen... Van mellem nem is kicsi...Másik szerint formás a testem...Barna a hajam.


Akkor milyen cipőt vegyek fel ami magas?

2013. ápr. 3. 17:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Megértem, de attól, hogy ilyen cipőt veszel fel, nem lesz nagyobb az önbizalmad. Maximum addig, míg meg nem látod az első embert, aki megmosolyog, vagy kinevet.


Növésben vagy, leszel ennél magasabb is, teljesen felesleges ezen aggódnod. Ha szeretnél magasabbnak tűnni, akkor inkább ilyen cipők között nézelődj:


[link]

2013. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az éktalpú cipők között több is van, aminek jó magas a talpa, de felveheti ilyen fiatal is, mint te.
2013. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!
2013. ápr. 5. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!