Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy elegáns fekete férfi ing...

Egy elegáns fekete férfi ing betűrve, ujjait feltűrve jól néz ki, vagy gáz? 20/f

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 17:49
 1/4 Noni_ válasza:
Attól függ mivel veszed fel,meg hova. Ha egy farmer gatyával,meg egy sima sportcipővel/tornacsukával(nem tudom milyen a stílusod) akkor az ütős,viszont,ha épp egy állásinterjúra mész,vászongatyában,akkor szerintem ne tűrd be,és inkább hajtsd le. ;) Hétköznapokra jó a betűrt-feltűrt. :)
2013. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, a te stílusodtól függ, kedves kérdező!

Amúgy nem gáz egyáltalán.

2013. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mindig inget hordok az általad leírt módon,eddig csak dícsértek.De az inget mindig be kell tűrni,akárhova mész,így illendő.Megmosolyogtató tud lenni,ha nincs betűrve és csak lóg az alja szanaszét (főleg pocakosoknál),az ing nem póló,nem is úgy kell hordani.
2013. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rövidebb ing nyáron rövidgatyához jobban néz ki ha nincs betűrve, minden más esetben jobb betűrve. Ha meg kifejezetten hosszabb, és nincs betűrve, az elég röhejes...
2013. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!