Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez jó lesz ballagási cipőnek?...

Ez jó lesz ballagási cipőnek? (kép)

Figyelt kérdés

Ilyen:

[link]

[link]

A sarka nem tetszik.. de felpróbáltam egy magasabb sarkút is, az 1 percig volt rajtam a boltban, és már fájt benne a lábam, meg állni is alig tudtam benne. Igazából lapostalpút akartam, de nem akarok kakukktojás lenni, az úgy ciki lenne ha mindenkin magassarkú van csak rajtam nem..


2013. márc. 17. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, h neked tetszen!
2013. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne amúgy de ez a sarok megmondom őszintén nekem se tetszik :S Én bevállalnám a magassarkút, próbálj fel többet hátha valamelyik kényelmesebb, szerintem ki lehet bírni. Otthon még mászkálsz benne egy párszor hogy betörd meg megszokd. Vagy egy csinosabb balerina cipő ha nagyon laposat akarsz. De egyébként ha nem szeretnél már cipőre költeni, ez se vészes azért fel lehet venni, egyszer kibírod benne azt a kis időt.
2013. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem sem jön be ez a mamás sarok megoldás. keress egy olyan magassarkut ami kényelmes. vagy valami olyat ami neked tetszik;)
2013. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.. Egyeltalán nem korodhoz illő!! Vegyél valami éktalpút, abban nem annyira fáj a lábad és könnyebb benne menni!!
2013. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uhh az a sarok :S Akkor inkább sima balerína :)
2013. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.. én sem nagyon tudok megbarátkozni a sarkával.. lehet hogy inkább nézek egy balerinát.
2013. márc. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!