Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek jó farmert?

Hol vegyek jó farmert?

Figyelt kérdés

Leszoktam a cigiről nyáron és pont annyi kiló ugrott fel hogy a farmerjaim kényelmetlenek, alig jönnek fel.

Szeretnék egy igazán jó, rugalmas szűk farmert venni de nemtudom hol. Retrokat hordtam de csalódtam bennük, egyik ócskább mint a másik...

Hol vesztek farmert? 20 ezer körül, sokkal többet nem szánnék rá.

(márkásat mindenképpen, nekem ez fontos)


2013. márc. 13. 06:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kínaiban és semmi bajom nincs velük.
2013. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem sok Retro cuccom van és még egyikben sem csalódtam.

Egyébként nem írtad, hogy férfi vagy nő vagy-e.


Replay, Gas, Kenvelo, Thomas Jeans, Devergo, Tom Tailor, Diesel, Mustang, Energie, Levi's


Ezek jutottak eszembe, ahol mi már vásároltunk.

2013. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Bár azt írod, rugalmas szűk farmer... csak nem férfi vagy... nevetnék ha igen :D
2013. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Levi's, tizen x éve csak ilyet hordok és abszolút meg vagyok velük elégedve.
2013. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2013. márc. 13. 10:35
 6/10 anonim válasza:
Farmert venni horror. Próba, próba, aztán megint próba, aztán egyszercsak valamelyik passzol az ember hátsójára. Kitartás!
2013. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú én is gyűlölök farmert venni, nagyon nehéz jó darabokat találni. Én is tudnám ajánlani a Gast, nagyon drága, de tényleg jó farmer, nekem egy darab ilyenem van. A New Yorkerben is ki lehet fogni jókat, van pár onnan, de túl színezetett ott ne vegyél, mert engedi a színét nagyon.
2013. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi végül a Retro nyert megint, mert találtam jó áron (20% kedvezmény volt 14-én a Camponában csomó üzletben) egy jó darabot... :)
2013. márc. 17. 15:21
 9/10 anonim válasza:
A Wrangler lemaradt. Szerintem kicsit olcsóbb mint a Levi's, és pl Hervisben szokott lenni akciósan. Én azért szeretem mert szerintem nagyon jó minőségű, szerintem nagyon jó a szabása(hozzám) és strech-es az anyaga, ami nagyon jól jön ha kicsit meghízol, vagy lefogysz, plusz szerintem nagyon kényelmes. Nekem pl a híres 501 egyáltalán nem jó. Nincs olyan méret ami jó rám.Ami jó lenne méretben abba nem fér a tököm. Én Wrangler párti vagyok. Westendben elég nagy a választék,de 18 alatt nem nagyon találtam. ...pl a C und A-ban is nagyon jó farmerek vannak állítólag jó áron, jó minőségűek.
2015. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
...vagy pl turcsi, hogy agresszív szélső-liberális szlenggel éljek. Jobb helyen nagyon jók vannak szinte ingyen. Pl láttam már 501et 1500ért jó állapotban. Nekem is van egy nemtudomhanyas(szélesebbszárú) 1200ért vettem.
2015. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!