Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok Budapesten ilyen...

Hol találok Budapesten ilyen stílusú cipőt?

Figyelt kérdés

Valami hasonlót szeretnék ehhez: [link]

A lényeg, hogy szoknyával is hordható legyen (viszont ne topán, szandál, magassarkú stb.). Tehát mindenképpen lapostalpú, fűzös, lehetőleg ne hasítottbőr, hanem olyasmi, mint amilyen a fotón látható. Ha csak ötletetek van, hogy milyen boltokban esélyes, az is jó. (A nagyobb áruházakban már szétnéztem, tehát ha van tudomásotok bármilyen eldugottabb kis üzletről Budapesten bárhol, az szuper.) Előre is köszönöm.



2013. márc. 7. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudom hol lehet venni, de magyarázd már el, hogy férfi létedre miért hordasz szoknyát?
2013. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fiú hordja a cipőt ő meg hozzá akar öltözni -.-"
2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. :D Nem a fotón szereplő cipőt keresem, csak olyan stílusút, gondolom láttatok már ugyanilyen cipőt női változatban. (Sajnos a google nem adta ki a megfelelő képet, még ez volt a leghasonlóbb, persze látom, hogy ez férfi, de nagyon hasonló van női is)
2013. márc. 7. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja így már más. :D
2013. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!