Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csúszik fel mindig pár...

Miért csúszik fel mindig pár óra után a pushupos melltartó?

Figyelt kérdés
eleinte emeli őket, de aztán felcsúszik és felülről látszik. A vállpánt szerintem nincs túlságosan meghúzva, mitől lehet? Esetleg másnak is igy van?

2013. márc. 6. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
nem lehet, hogy nincs melled? ha lenne akkor lent tartaná (vagy nem kéne push-up)
2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl kicsi a hátbősége.
2013. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van mellem, nem ez a gond
2013. márc. 6. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
akkor minek a push-up ha van?
2013. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy túl vékony, túl gazdag, túl nagy mell..
2013. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
A számozással lehet a gond, ha pl. 75/B-s melltartód van, akkor a 75-ös szám kicsi, vegyél eggyel nagyobbat. Az a mell alatti körméret, a kosár legyen ugyanakkora.
2013. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi melleken felcsúszik akkor is ha tökéletes a méret.
2013. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont hogy nem nagyobb, hanem kisebb körméretű kéne. Akkor tartana és nem csúszna fel.

Nah meg nem szabad a vállaknál futó pántokat megszorítani és azzal "húzni fel" a ciciket.

Szóval a válladnál lévő ne legyen szoros, a hátadnál lévő meg tartson rendesen.

2013. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a tapasztalatom, hogy amikor nagyobbat vettem, akkor nem csúszott fel. De ki kell próbálni.
2013. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább túl nagy a méret... Sokszor látom, (pulcsin keresztül látszik), hogy néhány lánynak a hátán a melltartó majdnem a nyakában van összekapcsolva, holott az lenne a lényeg, hogy egy vonalban legyen a mell alatti résszel. Inkább vegyél kisebbet, és ne húzd fel túlságosan a pántját.
2013. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!