Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmernadrág neked is pattog?

Farmernadrág neked is pattog?

Figyelt kérdés
XD Vannak olyan farmergatyák, amik járás közben olyan "pukkanó" hangot adnak, ahol a lába között az anyag összedörzsölődik. XDD

2013. márc. 4. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Úr Isten! :D Azt hittem csak én vagyok így ezzel. Mostmár látom, hogy nem. :D Igen, van olyan farmernacim és eléggé idegesítő. Főleg társaságban, még majd azt gondolják, hogy szellentés. :D Kínos nadrág.
2013. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, száműztem, egy kínaiban vettem, egyszerűen akárhogy felhúztam rendesen, övet tettem , kitágult és az ülepénél nekem is kattogott :O Azóta ha kínaiba betévedek inkább streccses nadrág de nem farmerutánzat, vagy rendes minőségi farmer .
2013. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:DD

Igazából nem tudom, hogy a minőséggel van-e a baj, vagy hogy egyáltalán mitől van ez a jelenség, talán másképp van összevarrva... Dehát olyan sokféleképpen nem lehet a nadrágot összevarrni (gondolom). És pont a legjobb színű farmeremnek kell ezt csinálnia! Francba... :DD

2013. márc. 4. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is voltak ilyen gatyáim:D... De engem rögtön megnyugtattak a munkatársaim, hogy ők is találkoztak már ilyen fajtával.
2013. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szűk, feszülős, sexy csőfarmer csinálja ezt, engem nem zavar, mert az ezzel együtt is annyira sexy és kívánatos! ;)
2013. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mai topik..de van két Levis nadrágom, és mindkettő ezt csinálja, rohadt idegesítő :D Tehát nem a minőségtől vagy ártól függ :/
2018. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!