Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mit gondoltok arról,...

Lányok mit gondoltok arról, ha egy 22 éves fiú piros/bordó/lila nadrágot hord?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én személyszerint nagyon kivagyok töle....még 14-15éveseknél hagyján!Jó mondjuk lehet azért érzek így mert a férjem is 22éves és mint apukának és férjnek ilyen gatyát..nem nagyon tudnék elképzelni...
2013. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy illik-e az egyéniségéhez, akár még jól is nézhet ki. Azért nem mindegy, hogy milyen árnyalat. A rózsaszín tapis pólók szerintem rosszabbak.


21/L

2013. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pl. ilyen árnyalat:


[link]


Vagy pirosból amit el lehet képzelni, esetleg élénkebb piros.

[link]

2013. febr. 28. 15:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Meleg.
2013. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok, az 1. kép kifejezetten tetszik, a 2. se rossz, csak meg kell szokni :)
2013. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Boocs, mégse az 1., hanem 2. voltam.
2013. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a lila kicsit lányos
2013. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy homár, vagy zenész.
2013. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Valletta ***** válasza:
Szerintem vagány! Magyarországon szinte alig mernek az emberek öltözködni, nem csoda, hogy ilyen oldalakon is felmerül a kérdés, hogy mit gondolnak mások. Ha tetszik, tudod viselni, akkor hordd! Teljesen jó.
2013. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! a lilát még kétszer is meggondolom.


a tudjam viselni alatt mit értetek? mármint terméesztesen, nem úgy akarok kinézni mint egy bohóc, meg nem is rózsaszín inggel venném fel, stb, hanem pl. szürke felsővel.

de nem vagyok egy olyan "alter" típus, nem is mozgok ilyen körökben sokat, eddig mondhatni elég átlagosan/konzervatívan öltözködtem, fekete nadrág stb. most egy kis "imidzsváltásra" lenne szükségem. külföldön láttam h a férfiak egész máshogy öltözködnek mint Bpn. úgy gondolom talán ki lehetne törni a szürke hétköznapokból kicsit.

2013. febr. 28. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!