Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez túl kihívó suliba?

Ez túl kihívó suliba?

Figyelt kérdés

[link]

imádom az ilyen felsőket.szerintetek túl kihívó suliba?:)


2013. febr. 27. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

az első kép nem, abban nyugodtan menjél :P


nos, szerintem igen, nem illendő elvonni a férfitanárok vagy osztálytársak figyelmét

az iskola a tanulás helye, a pasifogást máskor.....

2013. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Én nem venném fel, mert nem szeretem az ilyen stílusú felsőket. Elég kihívó, de ha neked tetszik, és jól érzed magad benne, nyugodtan vedd fel, ne törődj másokkal. Egy kardigán vagy sál azért legyen kéznél, ha a tanárok nem nagyon díjaznák a felsőd.
2013. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen a sál az örökös darab nálam:)
2013. febr. 27. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy-két csaj ilyesmi fölsőkben, a fiúk meg rendszeresen ler*bancozták őket.
2013. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] Én ilyenekbe járok egyetemre...
2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom a saját példám: Én felkapok egy farmer nadrágot meg egy pólót, télen pulcsit aztán megyek a suliba TANULNI!!! Az iskola nem divatbemutató.. Ha a barátnőm ilyenbe menne el suliba, már nem lenne a barátnőm!!! ...
2013. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak oda..
2013. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!