Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekhez a cipőkhöz illik...

Ezekhez a cipőkhöz illik farmer (cső)? Hány éves kortól nem néznek ki a társaságból, ha ilyet hordok? Szerintetek k. ás?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2009. szept. 10. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezek a cipők 25-30 felett állnak igazán jól egy nőnek! Tizenévesen de még akár huszonévesen is hülyén állhat, mert egyszerűen nem tudnak hozzá nemhogy felöltözni, menni sem, magyarán nem tudják viselni, ha érted mire gondolok. Ezek a cipők igazán érett, felőtt nőknek valók!

24/N

2009. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

illik hozzá a csőfarmer, szerintem nem k*rvás

ja és szerintem ha tudsz bennük úgy járni, hogy nem vagy idétlen akkor nem fognak kinézni

2009. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

az első tök jól néz ki:)

fekete csőfarmerrel csinos, más színűvel fel kell próbálni, de ilyen sportosabb koptatott kékkel én nem venném fel

hány éves kortól? én 16ot mondanék, de ahogy a mostani 14 évesek öltözködnek... de szerintem ez nem sokat számít, ha tetszik, tudsz hozzá illően öltözködni és tudsz benne szépen (!!!) járni, akkor vedd meg

2009. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy igen passzol hozzá a csőnadrág!
2009. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

figyi, ha jót akarsz magadnak, nemakarod h a hátad mögött összesúgjanak és röhögjenek akkor ilyet akkor vegyél fel, ha kosztümös vadmacska szerű üzletasszony vagy...:)

tizenévesen eszedbe ne jusson, mert csak kinevetteted magadat. ezek nem kurwás cipők, de egy 15-16 éves lányon, feszülős, csípő csőnacival erősen azlenne, és nem utolsósorban vicces....

most tudom h lefognak pontozni a 15-16 évesek...:D

de nemérdekel, muszájvolt megírnom a véleményem, csak neked akarok jót, ne ess bele ilyen hibába amilyenbe a többség 15-16 éves beleesne éscsak jóval később esik le nekik h húbazz...de égő voltam. énis voltam 15-16 éves, tudom miről beszélek....

24L

2009. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
17-18évesen már hordhatod. sztem jólnéznek ki. csőnacihoz meg pláne mennek ;))
2009. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lassan 20 leszek,akkor lehet már nem korai..:)de köszi
2009. szept. 10. 17:32
 8/12 anonim válasza:
100%

ezek a cipők egyenesen gyünyörűek...:) nekem is van hasonló...de 175 cm magasságomhoz....hát nem passzol....:D leverem a villamoson a kapaszkodót szindróma...:D

Am igenis jól áll a cső farmerrel.....és egy 19 éveseknek is bőven jóáll...sztem senki nem nézi ki őket a sorból..idősebbnek mutat...;)

2009. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

megint divatba jöttek a vastagtalpú cipők, vagy mivan?

a cipő jól nézne ki, ha nem lenne vastag a talpa, de így elég fura szerintem. csőnadrággal jól nézhet ki szerintem, de csak ha "megértél" a viselésére

2009. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen már simán hordhatsz ilyeneket.:) Csőgatyához pedig tökéletes.
2009. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!