Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi áll jól egy...

Szerintetek mi áll jól egy átlagos/picit nagy popsijú lánynak?

Figyelt kérdés
új ruhákat akarok venni,de nem igazán tudom,hogy mit :)
2009. szept. 10. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a popsid nagyobb az átlagnál, nyugodtan kiemelheted, mert az nagyon vonzó tud lenni, tehát nyugodtan vegyél feszülős nacit, mini szoknyát, ami megragad.


Ha viszont a csípőd és a combod is telt ne kövesd el az alábbi hibákat:

-ne vegyél feszülös, csipő és csőnacikat, mert nevetségesen néz ki (lehet, hogy nem fog kilógni a feneked, mint mindenkinek a környezetedben, de tényleg bugyután néz ki, mikor egy telt nő olyan ruhákat erőszakol magára, mint egy deszka, csak mert divatos)

-kerüld el a rövid felsőket, olyan pólót, pulóvert válassz, ami legalább a feneked közepéig ér, ez hosszítja az alakot


Könnyen utána tudsz nézni a neten, hogy milyen alkatok vannak, te melyik vagy és azt is le szokták írni, hogy milyen ruhák állnak jól az ilyen alkatú lányoknak.


Sok sikert, és még annyit mondanék, hogy inkább nézz körbe 3 boltot, minthogy vegyél egy olyan ruhát, ami nem áll jól, ne siesd el!

(Én imádok öltözködni, de nagyon kevés a pénzem, ezért 1-2 év után rájöttem, hogy nem engedhetek az első boltban, az első csábításnak. Nem engedhetem meg magamnak, hogy a szekrényben pihenjen egy ruha.)

2009. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
az én farkam
2009. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a popsid nagy akkor szűkített gatya.Én általában ezeket hordom: Szűkitett gatya(pink,fekete,fehér)Farmer,csőnaci

De nekem sosem volt gondom a testsúlyommal 40 kg vagyok és elmúltam 14..:)

Puszi: Viky

2009. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!