Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mihez lehet istenigazából...

Mihez lehet istenigazából felvenni a fehér harisnyát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kaptam karácsonyra 3 db. fehér pamutharisnyát,de ezidáig csak a nadrág alatt hordtam.De jönnej a jobb idők,és nagyon kényelmes,sajnálnám kidobni.Mi illik hozzá?Szoknya,cipő,csizma,felső,kabát?Minden érdekel,köszi a válaszokat!

2013. febr. 20. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
menta szín, királykék, piros, szürke, fekete pink... de lényegében minden, csak jobb, ha erős a választott szín!
2013. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem utcára úgy, hogy látható, sehogy. Elég viccesen és kislányosan néz ki :) Nem kell kidobni, miért kéne? Lesz még tél, példának okáért idén decemberben is :D
2013. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért látok néhány lányon,nőkön fehér harisnyát szoknyával?Teszerinted nekik vicces,és kislányos?Nem hiszem,mert akkor fehér harisnyát nem is gyártanának felnőttek részére.Ne haragudj,de nem értelek téged!Legyen a pamutharisnya akármilyen színű,azt nemcsak a nadrág alatt kell hordani.
2013. febr. 20. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha láttál ilyneket akkor miért itt kérdezed? Akkor vegyel fel olyan cuccot ami rajtuk is volt. Egyébként én nem vennék fel fehér harisnyát vicces sztem egy felnőtt nőn. De egyébként mindent gyártanak bugyirozsaszín legginst mamabugyi anyagból is láttam multkor. Hogy ki veszi meg nem tudom.
2013. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenigazából szerintem csak népitáncos szoknyához.
2013. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előszor is: nem népItáncos, hanem néptáncos.

Másodszor én nagyon sokmindenhez hordom, mert szeretem. Nem pamut, hanem mikroszálas, vastag, nem átlátszó. Fehér garbóval, piros felsővel, feketével, lilával: nagyon sok mindenhez megy a fehér. Nem érzem kislányosnak magam benne.

2013. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem télen már maga a fehér nadrág fura, nem hogy harisnya.
2013. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A 4-5-ÖS válaszadók!Nagyon szánalmasak vagytok.Nem kell idekeverni a népviseletet,mert az más tészta.Persze,hogy oda csak a fehér harisnya illik.Miért olyan vicces egyáltalán a fehér harisnya?Másnak is az,ha felveszi?Példát vehetnétek az egyik válaszolóról!Felháborító,hogy az ember kiír egy kérdést,és mindenféle bunkósággal bombázzák meg.Én csak tudni akartam a választ.Nem csak a kislányos korszakra kell gondolni,van akinek pont a fehér hari tetszik,és akkor mi van?Úgyis felveszi,mert nem tud ellenállni a csábításnak.Tiszta szívből gratulálok azoknak akik be merik vállalni,de sajnos még kevesen.A mai harisnyadivatról pedig megvan a nem túl kellemes véleményem!
2013. febr. 21. 18:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,és a 6/8-as válaszadóról lehet példát venni.
2013. febr. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!