Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy ruhát a Pull&Bear-b...

Vettem egy ruhát a Pull&Bear-ben és vissza szeretném vinni mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vettem egy ruhát a Pull&Bear-ben még decemberben (2012 december vége) és egyszersem volt rajtam ,megvan a blokk és a címke is rajta van!

Vissza adják a pénzt? Vagy már nem?

Köszönöm a válaszokat előre is!:)



2013. febr. 19. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ööööö, én nem ott dolgozom, szóval nem tudom megmondani... miért nem kérdezed meg a boltban? Nem egyszerűbb? Mint itt vesztegetni a drága idődet (meg a mienket) ostoba kérdésekkel, mert biztosat ugyis csak a boltban az eladó fog tudni mondani... mert hiába kommentel valaki, hogy igen visszaveszik, vagy nem, nem veszik vissza... lehet hogy egy kedves eladóval fogsz összeakadni aki kivételt tesz veled és visszaadja a pénzt akkor is, ha már elmúlt a 30nap...
2013. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
néhány napon belül vissza tudtad vinni. szívem ezért nem érdemes olyan holmit vásárolni, amire nincsen szükséged :)
2013. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 30 napon belül cserélték volna ki.
2013. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A legegyszerűbb, ha felhívod az üzletet, akkor nem mész feleslegesen. Csak az ő jóindulatukon múlik, mit tesznek, mivel nem hibás, nem kötelesek visszaadni a pénzt, de lehet, hogy megteszik, vagy levásárolhatod. Egy próbát megér.
2013. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel mindig megújul a kollekciójuk és egy-egy szezon előtt kitolják azt, amit később nem tudnak értékesíteni vagy nem felel meg az aktuális trendnek nem hiszem, hogy ilyen későn foglalkoznának veled. Máskor ébredj fel, egyébként ajándékozd el valakinek.
2013. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!