Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rappereknek milyen öltözködé...

A rappereknek milyen öltözködési stílus jön be?

Figyelt kérdés
2007. szept. 10. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
ha arra gondolsz, hogy a fiú olyan stílusba öltözik, és te milyenbe öltözz, hogy tetszél neki akkor: ez pasi függő. nekem volt egy nagyon laza baráti barátom aki ilyen menő-manó stílusú volt de imádta a tűsarkú cipőket, sőt eljött velem vásárolni minden nőcis cuccot. szerette a smiket és az ékszereket is, a rúzst viszont utálta. kérdezd meg nyugodtan , de észre fogod venni, próbáld ki a fiúsabb és a lányosabb verziót is.
2007. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
ha te akarsz repperesen öltözni lényeg a deszkás csuka és a bő farmer.
2007. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
89%
"nem a külső számít,hanem ami takar"
2008. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
attól függ hogy west vagy eastes de mind1...attól is függ hogy mit halgatsz, bő pulcsi,bő póló,bő farmer,kosaras vagy deszkás cipő. de amugy ha össze akarsz jönni egy repperel akkor nem kell ugy öltözködnöd hanem tud meg mit szeret és próbálj olyat hallgatni....ha nem jön be a zene akko meg ne csinálj semmit. én is repper vagyok és még eddig csak egy csaj volt hip-hopos aki szerelmes volt belém, a többi ilyen emo meg tugya faszommijen stilus:D
2008. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Jah 1 csajon sztem gusztustalan a bő gatya meg a full cap...

Rapperek sem törvényszerűen a fentieket hordják.

Az east-west hogy áll a sapkád az meg ide felesleges,mert nem vagy semmilyen banda tag és sem a keleti sem a nyugati parton nem élsz szal ez ebben a formában csak kamu menőzés

2010. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak laza.

Fekekete-szürke csíkos kapucnis póló, Nike baseball sapi, rá a kapucni, bő farmer, Converse Chuck Taylor All Star vagy Nike deszkás cipő.

Nekem még egy MFL hosszú ujjú angol pólószerűség, fölé fehér ing.

Vagy egy sima, laza tornacipő (itt szerepe van a Conversenek), és mondjuk egy pulcsi, ami egyik kéznél fel van tűrve (vagy épp alapból ilyen.))

A lényeg, hogy laza.

2010. jún. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kapucnis póló!

Pulcsi

Bocsánat, elírtam.

2010. jún. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
márka szerüleg ilyen dada, pelle, kani, fubu stb fuxot meg ne vegyél mer az undorító xD
2010. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!