Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miket ajánlanátok?

Miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy eléggé kövér lány vagyok és ruhát keresek egy rendezvényre Milyen színt és fazont ajánlanátok? Keresgéltem neten és nem találtam olyat ami tényleg jól állna egy kövér lányon is. Ha meg úgy kerestem rá hogy plus size dress akkor meg olyan öregasszonyosakat adott ki , legalábbis a legtöbbjük. Jó tudom le kell fogyni nincs mese(rajt vagyok az ügyön, de nem megy egyik napról a másikra), és egy kövér lány soha nem lehet szép, de próbálom ebből kihozni a legjobbat.

egy kis infó rólam: 15 éves vagyok (szóval valami fiatalos kéne) van egy pici dereken is , de nem sok, és 163 cm,71 Kg (tudom nagyon sok)

Linkelnétek ezek alapján képeket, minél többet ha lehet. (ha valaki hasonló helyzetben van mint én az leírhatná hogy ő milyen ruhákat hord)

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. febr. 7. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is valami sötétebb színt válassz,világosat semmiképpen.Ha elegánsabb szeretnél lenni,fekete,sötétkék árnyalatokban gondolkodj szerintem.Mintás ne legyen a ruhád,a minták kövérítenek.Inkább legyen egyszínű.Ha nadrágot szeretnél,legyen egyenesszárú,magasabb derekú,amire felvehetsz valami sötétebb felsőt.Ha szépek a melleid,a dekoltázst érdemes kiemelni.Valami enyhén kivágott felsőt bevállalhatsz szerintem.Az egészhez magassarkút ajánlok.Ha lengébb felsőt veszel,érdemes hozzá bolerót felvenni,ami jól takarja a karokat.
2013. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. febr. 8. 05:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!