Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel első randira?

Mit vegyek fel első randira?

Figyelt kérdés
Mivel tél van, ezért nem tudom eldőnteni... Segítenétek?
2013. febr. 6. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasonlóan öltözz fel, mintha nyáron mennél randira csak (különösen felülről) valamivel melegebben.

Az is fontos, hogy önmagad add, szóval ne nagyon térj el a hétköznapi megjelenésedtől, mert az félreértésekre adhat okot.

2013. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 6. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Szexi fehérneműt
2013. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj fel a Facebookon az Amnesia oldalára... imádom azokat a ruhákat, a leggingseket, azokkal a lenge tunikákkal. Szerintem tuti nyerő párosítás mert szépek, divatosak, de nem közönségesek.


[link]

2013. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ívy1 ***** válasza:

Ne térj el az öltözködésedtől mert,akkor be csapnád a fiút.

De hát nyilván szeretnél tetszeni neki,akkor pedig csinosnak kell lenned. Én egy hosszított szük felsőt,cicanacit és boka vagy térd csizmát ajánlanék.

2013. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 13. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A kabátod ne legyen túl vastag és legyen rajta öv! Ehhez a harisnya és a rövid szoknya illik!
2015. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!