Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha 14 évesen (lány vagyok)...

Baj ha 14 évesen (lány vagyok) használok szempillaspirált, púdert, korrektort, szemceruzát? És az hogy magassarkút hordok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A magassarkú milyen magas? Jobb lenne, ha minél kevesebbet hordanád, mert nagyon csúnyán tönkreteszi a hátadat meg a lábadat is. Mindenképp végezz gerinctornát. (Pl. ha két nap egymás után rendesen elvégezted a gerinctornát, akkor a harmadik nap megjutalmazod magad azzal, hogy a magassarkúban mész.)


A smink meg... hát, az se egy bőrápolószer, de szerintem ez még nem az a kritikus mennyiség. De mondjuk ezt se kéne minden nap.

2013. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

LOL. En pl. tobbet sminkeltem es jartam magassarkuba 14 evesen mint most 22 eves felnott nokent, sot eleg durva magas magassarkukat hordtam mondjuk ne voltak ribancosak ay biztos.


Mindenesetre eleg furan nezhettem ki.


Amugy tenyleg nem jo a gerincednek, meg fejlodesben van a csontozatod, raersz majd kesobb magassarkut hordani.

Mondjuk ha csak par centi az okes, de ne 8-10 centis dolgokat hordj.


A smink. Az is inkabb a nem kategoria. Vicces hogy most hogy high brand cuccokat is megvehetnek inkabb probalom mellozni az alapozot es tarsait max. szemhejtus, szempillaspiral, teafaolajos korrektor pattikra... de inkabb a borom probalom rendbehozni mintse elfedni alapozoval, mert azzal csak rosszabb lesz... megfullad alatta a borod akarmennyire reklamozzak hogy jajj de lelgzik alatta a bor, rohadtul nem jo...


Tudom hogy most meg draganak tunik de ha lehet ne a legolcsobb gagyi olajo dolgokat vedd meg, ha lehet korrektot, puder olyan legyen amiben van teafaolaj, es inkabb az elfedes helyett a rendbetetelre koncentralj - arctisztitok a pattik es a zsirosodas ellen illetve arckrem nagyon fontos.


En idokozonkent atmegyek gyumolcssavas archamlasztason habar ez inkabb gyogyszereim mellekhatasa miatt szukseges, ketlem hogy ennyi idosen kellene neked, de idosebbeknek vagy kesobb jo dolog, eltavolitja az elhalt hamsejteket es nagyon szep lesz a bor, mondjuk csip mint allat es tilos serult boron alkalmazni!


Szoval sminkelj, de ne sokat, ne fullaszd meg a borod, inkabb a megelozes. Magassarkunal is inkabb a hanyagold kategoria, vagy max. egy kisebb sarokkal meg okes.

Viszont ha felvallas taskat hordasz - a csontozat miatt megint egy nem kategoria egyebkent - ne hordj magassarkut, total kibillent az egyensulybol es rossz a fiatal gerincednek!


Raersz meg divatolni, elvezd amig lezseren is kozlekedhetsz minden nap a suliba es nem kell a munkahoz kirittyentened magad ami szep de neha kin...

2013. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Baj... mármint neked lesz baj, nem nekem, mert a magassarkú tönkreteszi a lábad és gerinced. Valamint egy 14 évesen viccesen is néz ki, mert a magassarkú felnőtteknek való, te meg csak egy kislány vagy.

A smink... hát attól függ, ha minőségi jó (bio)termékeket használsz akkor nem lesz baja a bőrödnek tőle... de kétlem hogy ilyesmire lenne pénzed.

2013. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Magassarkúnál nem mindegy, milyen magas, és hogy tudsz.e benne járni... nem mindegy, hogy 3-4 centi vagy 6+. Ha túl magas, vagy imbolyogsz benne, esetleg közönségesebb fazon, akkor inkább szánalmas a látvány, mint szép.


Sztem a smink részével nincs baj, ha nem vakolod túl az arcodat a korrektorral és a púderrel, ha azok színben megfelelőek, és ha a szemceruzával azért csínján bánsz.

2013. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
8-10 cm -es magassarkút hordok. Tudok benne már járni.
2013. febr. 7. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, azt bizony nagyon nem kéne, vagy csak alkalomszerűen. Alacsonyabbakból is vannak nagyon csinosak. Keressek neked rémisztő képeket, hogy mi történik a lábaddal egy ilyen cipőben, vagy találsz magadtól is? Még a csontok is deformálódnak, elég durván.
2013. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 8-10 centi azért enyhén sok, főleg egy még növő, fejlődő szervezetnek...
2013. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A mostani csizmám (amit mindennap hordok) 6-7 cm -es lehet.

Ünnepekre is magassarkút hordok.

Mutass! :)

2013. febr. 8. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt anyádtól kérdezd,ne tőlünk
2013. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

magassarkút naponta nem nagyon kellene, ünnepekre okés

a smink meg nem gáz, én is sminkeltem magam de egy év után le is szoktam róla

2013. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!