Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek ilyen playboy...

Hogy legyek ilyen playboy cica stilusu csaj? Pl mint a hazinyusziban a shelly

Figyelt kérdés
sztetek? de komolyan
2013. jan. 19. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
plasztikáztasd át magad
2013. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jelmezbálba mész?
2013. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem.xD ja és az 1. válaszolónak az egy dolog a plasztika de én inkább az öltözködésre gondoltam
2013. jan. 19. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél inkább természetes...
2013. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Én nem ítéllek el,de fontos hogy hány éves vagy.Nem jó ötlet így öltözni ha nagyon fiatal lány vagy,hiszen baj érhet,és negatív üzenetet közvetíthetsz magadról.

Ha neked ez az ízlésed,hát legyen, öltözködj így,de a mai világban ez veszélyes.A képeket az öltözködés miatt linkeltem,remélem tetszenek.A hölgy neve Katie Price.

2013. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti ilyen 14-15 éves vagy amugy gyors hajszökités,haj vasalása vagy göndöritése, uj ruhatár, Westend-es butikok elönyben tudod ami az aluljáro szinten van, karika fülbevalok lehetöleg minél nagyobbak és sok rozsaszin.
2013. jan. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!