Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a franc ez a béna bajusz?...

Mi a franc ez a béna bajusz? Mitől olyan nagy divat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem te a poirot-bajuszra gondolsz. ez mostanában a nagy divat. amúgy én sem tudom miért, megtetszett nekik a sorozat.


[link]

2013. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egy kib@szott képet linkeljél B+, mert ennek így nincs értelme!
2013. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

volt/van már minden,

horgony,bajusz,bagoly,rayban szemüveg,galaxis, háromszög,vans...

nekem is elegem van abból hogy mindenkin csak ezeket látom...semmi egyediség.Ha tervező lennék minden ruhadarabból csak egyet gyártanék és levédetném hogy ne tudja senki lemásolni.


Ezeket a tömegdivatokat/cikkeket viselni,megvenni egyfajta megerősítése a beilleszkedésnek.

2013. jan. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha ostoba emberekkel van körül véve, akkor lehet, hogy a egyen/tömegcucc a kulcsa a beilleszkedésbe, de ugyan ki akar olyan emberekkel lógni, akiken minden egyforma? de ezek megint csak külsőségek. amit a csapból is folyatnak, azt az emberek nagy része menőnek titulálja, vannak akik nem vakulnak el, és nem kell nekik minden, csak azért mert most az a sláger, de a többinek kell és kb. presztízs értékűnek számít.. én speciel fel nem vennék se egy baglyos, se egy bajuszos kiegészítőt, de nem nézem le azokat, akik hordanak ilyeneket, hiszen mindenhol ezt látni, minden üzlet tele van.. majd kialakul nekik is, hogy semmi sem ezen múlik és csak azt fogják felvenni, amit ők akarnak, nem amit máson látnak, mert ha megnézitek, akkor ezek 15 éves kislányok általában..
2013. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A "Movember" miatt szerintem.

[link]

2013. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!