Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra vegyek fel nyakkendőt?

Évnyitóra vegyek fel nyakkendőt?

Figyelt kérdés
Ugye nyáron senki nem vesz fel zakót, mert meleg van, de ugyan nyakkendőt kell-e feltenni? Illetve az inget bele kell-e tenni a nadrágba, vagy az már felejtős?
2009. aug. 29. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk az ing betűrését elég szigorúan veszik, szerintem azt tűrd be, de nyakkendőt venni felesleges. 17L
2009. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszerű.. Amikor oda érsz megnézed, hogy be van e tűrve a többi fiúnak vagy nincs.. És ha be van akkor te is betűröd.. Ha nincs.. akkor meg hagyd úgy! De amúgy ez szerintem kortól is függ.. Nyakkendőt teljesen felesleges felvenni!!!
2009. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én felveszek mert imádom a nyakkendőket:D 10 féle módon tudom megkötni:D:D:D:D...

a legtutibbb dolog amit a férfiaknak kitaláltak:D


am nem muszály:D

19éveslány:D

2009. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, én is szeretem a nyakkendőt ezért gondoltam rá, de akkor nem veszek.
2009. aug. 30. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak olyan fiú osztálytársaim gimiben, akik már csak a poén kedvéért is felkötötték a nyakkendőt, persze ilyen hanyagul:) sőt vannak haverjaim, akik kocsmázni is így járnak. Tisztára rejtő jenői figurák:)
2009. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az inget tűrd be de csak normálisan!!! és ha nincs sulis nyakkendőtök akkor nem kell felvenned, de én felszoktam mert úgy még elegánsabb!!! 17/F
2009. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom hogy már nincs évnyitó... de ha szereted a nyakkendőt? akkor miért úgy írtad a kérdésed h felkell-e..így olyan mintha te nem is akarnál felvenni ugye érted...

ha szereted akkor hordj nyugodtan:D...

19éveslány:D megint:D

2009. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Végül vettem fel nyakkendőt és nem tűrtem be az inget, de nem szólt a tanár, hogy hogy nézek ki, szóval ez legközelebb is jó lesz.
2009. szept. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!