Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak? Van elég sok...

Mit csináljak? Van elég sok ruhám, én mégis mindig ugyanabba a néhányba járok. (többi lenn)

Figyelt kérdés

nem tudom őket kombinálni vagy nincs időm keresgélni, hogy mit vegyek fel.. kiegészitőimnincsenek.. meg a szüleim állandóan rámszólnak hogy öltözzek át, ha rövid a szoknyám, vagy nem elég melegen öltöztem, vagy hogy "nem ruhamodellnek készülök"...

15/L


2013. jan. 12. 16:10
 1/1 anonim válasza:

a szülőkkel nem nagyon tudsz mit csinálni, ilyen korban mindig rászólnak a gyerekre, de azért próbálhatsz beszélni velük, hogy már 15 éves vagy saját stílussal, fel tudsz öltözni saját belátásod szerint


ruhák kombinálásához és többféle variáció kigondolásához kell némi érzék is, de sokat segít, ha nézelődsz külföldi vagy hazai divatblogokon, portálokon

ajánlom neked a www.lookbook.nu -t, ez az egyik legjobb itt minden bloggert megtalálhatsz és külön ruhadarabra is rákereshetsz, ami a gardróbod tartalma

kiegészítőkből viszont próbálj meg minél többet beszerezni, mert azokkal lehet igazán variálni és feldobni egy kombót

2013. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!