Kinek mi a véleménye a bőrkabátokról? Nekem 4 éve van bőrkabátom és nagyon jól bírja kitünő állapotban van még mindig és nem megy ki soha a divatból! Kopni sem kopik igazi darab!
Nagyon szeretem. 15 évesen rákaptam, azóta az a kedvenc viseletem. Tényleg örök darab. Én is lecsaptam anyu régi bőrkabátjára, és a férjem is azt hordja amit még apukám vett magának 17 évesen (mondjuk azt egyszer már a varrás mentén erősíteni kellett), annak mindenki a csodájára jár és megakarja venni :)
28/L
Nekem is van, még nagymamámtól örököltem. :/ Térdig ér, fekete. Még nagyon jó állapotban van, hordom is. =)
Van még egy picivel hosszabb meggyszínű, azt is nagymamámtól örököltem, igaz, azt a másiktol. :'D És azt nem hordom :'D.
16/L
Nekem mániám a bőr, szóval... :)
Fekete bőrcipő, barna bőrcipő, fehér bőrcipő, még sok-sok fekete bőrcipő...
Fekete bőrdzseki, hosszú bőrkabát, rövid bőrkabát, lakkbőr kabát, metálkék lakkbőr dzseki, kutyagumi... :DDDD
Szerintem is nagyon jó, mert divatos, szexi, és strapabíró. És a legtöbb embernek jól áll egy jól megválasztott darab.
Nekem bejön ;) Csak sajnos nem olcsó...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!