Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol szoktatok ruhár vásárol...

Ti hol szoktatok ruhár vásárolni? Van állandó üzletetek amit nagyon szerettek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Takko, H&M általában. Ezekben az üzletekben kapok méretben jót és ez számomra a megfizethető.
2013. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Háda :D
2013. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
h&m, zara, és igényes turkálók
2013. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikbe mindig benézek, ha vásárolni indulok: H&M, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, New yorker.

Amit a leginkább szeretek ezek közül az a H&M és a Stradivarius. A ruháim nagy rész innen van.

Ezeken kívül nagy ritkán betérek a Takko-ba.

2013. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kinaiban.
2013. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Invázió
2013. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kínai. Mindig találok valami egyedit, vagy valami olyat ami nagyon tetszik, és akármennyire is hangzik hülyén, nagyon kevés dolog ment tönkre hamar. A kínaiból van olyan cipőm amit 3 éve hordok, és csak most kezdett el tönkremenni, és a többi ruhámnak sincs semmi baja, pedig több pólóm is van már amelyik idősebb.:) Pl. gatyát csak onnan veszek, mióta a newyorkeres tizenakárhányezerforintos nadrág egy hónap alatt szétment..
2013. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én az Orsay szeretem, sajnos a Takko-ban csalódtam, több nadrágom ment tönkre fél év alatt (főleg a feneküknél foszlik szét,pedig vékony alkat vagyok), volt olyan is amit feketén vettem és annyira eresztett a színe, hogy szürke lett, persze abból is az olyan agyonhasznált szürke :( és az sem volt fél évnél idősebb nadrág, sőt...

H&M-be néha be szoktam nézni, ki lehet fogni pár jó cuccot :)Kínaiban többnyire kiegészítőt veszek, ruhát, cipőt nemigen.

2013. jan. 11. 10:54
 9/9 A kérdező kommentje:
A TOP1 helyen meg nálam az Intimissimi van, imádom :) Csak kár, hogy ritkán térhetek be oda, mert elég drága :(
2013. jan. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!