Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben a ruha összeállításban...

Ebben a ruha összeállításban meg fog akadni rajtam a szeme?

Figyelt kérdés

Ma találkozom egy sráccal, és egy krémszínű térd fölé érő szoknyát, dekoltát felsőt (vagy szürkét, vagy kéket vagy narancssárgát) és egy papucsot akarok felvenni, leheletnyi sminkkel.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha egy lány így jelenne meg nálatok? Ez így jó?


2009. aug. 26. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
én nemszeretem a szoknyá csajokat, de ezaz én "hibám" :D a többi okés.
2009. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel ez kb mindent kirak, ezért az alakodtól és az arcodtól függ. Amúgy korrekt.
2009. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerinte4m túl "rendes" kislánynak hat a szoknya(ahogy leírtad)...nekem csak az nem illik a képbe :)
2009. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

nem értek egyet az utolsóval(bocsi),mert a dekoltált felsőhöz nem igazán lenne jó miniszoknya.Az úgy már k.rvás,hogy alul-felül mutatja magát annyira:D

Szóval szerintem jó ez az összeállítás:)

Biztos csini leszel!

Sok sikert a fiúnál!

2009. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehetnél egy kicsit "vadabb is" persze ha te ezt a stílust szereted

sminkből szerintem sem kell sok

hát csak az alakodtól függ, hogy jól áll -e neked a ruha. én általában végigpróbálom az összes ruhám mire kiválasztom a megfelelőt, sokat gondolkodom az összeállításokon (pl. melyik nadrád melyik pólóval, melyik cipővel néz ki jól)

én a helyedben kerítenék magamnak legközelebbre egy leggingset. nekem csak hasonló van, de magassarkúval és egy kicsivel hosszabb pólóval (fehér) és rá egy párducmintás nagyon kivágott felső (csak másik póló fölé lehet venni) nagyon jól néz ki és szerintem nem kelt k.rvás hatást.

2009. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15/lány voltam:)
2009. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én kicsit teltebb vagyok, vagyis a csípőm széles, és a combom vastag.
2009. aug. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!