Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tizenhét éves gyerekarcú...

Tizenhét éves gyerekarcú pasin ez a póló mennyire gáz a suliban?

Figyelt kérdés

[link]


S es van, nekem xs kéne, remélem az s es jó lessz.



2013. jan. 1. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem venném fel,csak lebeszélni tudlak róla,De ha te felvállalod és ez a "stílusod",miért ne? De ha már gyerekarcú vagy 17 évesen,miért rontod tovább a helyzetet?
2013. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amíg a lesz szót két S-el írja hogy 'lessz" addig még nagyon gyerek, nyugodtan hordhatja.
2013. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jó, hát sajnálom hogy te buldogképű vagy, és asziszed az a szép xD én majd 40 évesen is fiatalos leszek temeg már tiszta apuka ;) Én csak arra vok kiv hogy mennyire ciki ez ebben a korban. ennyi. nem arra hogy mennyire gáz szted hogy gyerekarcom van....
2013. jan. 1. 17:14
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem kéne erőltetni...16L
2013. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
de vágod, ha leoltod a válaszolót, akkor minek írsz ki kérdés? elmondta, hogy szerinte ne vedd fel, mert ahogy a kérdésedben írtad, a 'gyerekarcoddal' együtt ezzel még gyerekesebben néznél ki. mellesleg egyet értek vele.
2013. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
tapadni fognak rád a csajok... 17/L
2013. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok... Köszönöm,hogy leoltottál.És nem fogok apukásan kinézni,mert lány vagyok,lány szemmel azért jobban tudhatom ezeket a dolgokat,de ha eldöntötted,hogy felveszed,miért kérdezed meg?Hogy veszeledhess azokkal,akik segíteni próbálnak? :o

15/l

2013. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

azért hogy megtudjam mennyien fognak kinevetni miatta..... remélem hogy nem annyian mint ahányan it piszkálnak.


amúgy meg mi van ha én jól érzem magamat gyerekesen? Szeretek gyerek lenni.

2013. jan. 1. 21:21
 9/17 anonim ***** válasza:

nem tudom olvastad-e a kérdésedet:)

alapból volt egy olyan vonzata, hogy nem vagy biztos benne, hogy jól állna egy animés póló egy olyan srácon, aki a koránál jóval fiatalabban néz ki és attól tartasz, hogy ezért, az összkép (a kérdésben írt szóval) gáz lesz. nem piszkál senki, csak válaszoltunk a kérdésre.


és az is elhangzott, hogy ha te ebben éreznéd jól magad, akkor semmi akadálya, hordd nyugodtan! én nem nevetnélek ki, nem gáz a naruto. gyereknek lenni meg pláne jó:) csak mondom, így a kérdésedben és a válaszaidban ellentmondás van.

2013. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
akkor szorri .
2013. jan. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!