Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik ki öltözni szilveszterko...

Illik ki öltözni szilveszterkor? Már gáz egy egyszerű nadrágban meg felsőben menni bulizni?

Figyelt kérdés
MIndenhol azt hallom és olvasom hogy mini flitteres össze állításokban mennek szilveszterezni de nekem nem stílusom ez.Én egy egyszerű fekete felsőben megyek egy barna nadrággal.ÉS itthon is mindenki azt mondja csak ebben? Mivan???Nyugtasson meg valaki hogy aki egyszerűbben megy hogy jó ez így!
2012. dec. 30. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Csapj a hátadra egy korabeli kovácsüllőt és máris befogják a szájukat.
2012. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván attól is függ hova mész és milyen társaságba. Én is hétköznapi ruhákba fogok felöltözni, minden évben házibuliba megyünk barátokhoz ahol szintúgy mások se öltöznek ki vagy esetleg utcai karneválokba, az meg senkit se érdekel mi van a télikabátom alatt... Viszont az is gáz ha alul vagy túlöltözöl.
2012. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén nem étem ezt a felhajtást. Sosem öltöztem ki szilveszterre.
2012. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi egy beülős kocsma féleségbe megyünk. Csinosan öltözök fel majd, de nem nézek majd úgy ki, mint aki ágról szakadt, se nem miniruhában állítok majd be. Az már más tészta, ha valami puccos partyra mész, ahol a város legpénzesebb szüleinek a gyerekei mulatják majd az időt.
2012. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
házibuliba megyek és én is egy farmer+ vmi felsőt veszek fel, de ha szórakozóhelyre mész akkor kicsit csinosabbra vehetnéd, nem azt mondom hogy egyből miniruci, de valami csinosabb
2012. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy barátnőmnél leszek és valószínűleg nem fogok kiöltözni. Vagyis ahogy ismerem magam tuti valami "nem hétköznapiban" fogok menni, tehát nem egy sima farmer-póló, hanem egy fekete gatya és egy kicsit csillogós pólóban. Nem valami nagy átalakulás. :D A másik két barátnőm hétköznapiban megy tudtommal :) sőt, valószínűleg ott átöltözünk valami kényelmes cuccba, olyan pizsi-féleségbe :D


17L

2012. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!