Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns helyre megyek január...

Elegáns helyre megyek január közepén. Elegáns nadrág, blúz, blézer. Gáz lenne hozzá egy ilyen cipő?

Figyelt kérdés

Mivel tél van, lehet, hogy megkívánná a csizmát a történet... Gáz lenne nagyon mégis egy ilyen cipő?



Testszínű harisnyával...


[link]


L21


2012. dec. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez a TE lábad, akkor igen, ez a fajta cipö csak kiemeli, hogy nincs szép bokád.
2012. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért lenne gáz? Mindenki azt veszi fel ami számára kényelmes. Télen is járnak az emberek félcipőbe. De mondjuk ha nagy hó lenne addigra, akkor nem lenne nagyon előnyös azt felvenned. Vagy menjél más cipőbe, és max átveszed a képen lévő cipőcskét. L/24
2012. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az én lábam, de a cipőm ilyesmi, és jobban szeretném valahogy, mint a csizmát, viszont nem tudom, hogy illik e...
2012. dec. 27. 18:45
 4/5 mmano88 ***** válasza:
100%

Illik szerintem.

Ha jól tudom az etikett is úgy diktálná, hogy menj esetleg egy melegebb váltócipőbe, de magán a rendezvényen már ilyen cipőbe legyél. :)

2012. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tökéletes lesz ez a cipő. :)
2012. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!