Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a külömbség a férfi és a...

Mi a külömbség a férfi és a női répagatya közt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy répagatyát,és ezen gondolkodam minap...a férfi répagatyában talán van "tök" kialakitás a szerszámnak nem?és ha nem találok eseleg férfi répanacit gáz ha nőit veszek(amin nem látszik,hogy női pl csak sima fekete)? ha jól tudom anti fitnessesek is hordanak női nacit.
2009. aug. 24. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, esetleg a cipzer merrefele állása, de már az sem döntő. A répanadrág egy női stílus, így ha férfira készítik az csak a méretben/fazonban különbözhet (a férfiak általában nagyobbak mindenhol, viszont arányaiban nem olyan széles a csípőjük).
2009. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én láttam répanacit (pasiknak) , nézd meg a pull and bear-ben pl, ott asszem, vannak, vagy bershka
2009. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy a nőiben nem fér el a tököd és bevág a segged plusz kb a lábszárközépig ér a vége!!
2009. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A női répagatyák vágnak ott lent...a férfi meg kicsit levan eresztve ott lent :D
2010. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!