Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs normális fehér ingem....

Nincs normális fehér ingem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap karácsonyi műsor és midnenkinek egyformán kellene öltöznie. Sötét nadrág/szoknya és fehér ing. Mindig fekete inget szoktam felvenni, de most idén mi csináljuk a műsort. Fekete inget vegyek, ahogy szoktam, vagy fehér pulcsit?

Fekete inggel szerintem egyedül lennék, aki sötétbe van, fekete bárány lennék. A fehér pulcsi egy new yorkeres cipzáros pulcsi, testhez álló. Nincs rajta semmi minta, teljesen egyszerű.

Egyébként ma este facebookon lett eldöntve a felső öltözék kérdés, mert eddig úgy volt pirosba kell menni, és piros csinos felsőm meg van.

Szerintetek fekete ing, vagy fehér pulcsi?


2012. dec. 20. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként lány vagyok, gimnazista
2012. dec. 20. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem inkább a pulcsi :)
2012. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fehér pulcsi
2012. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fehér pulcsi, vagy kérd meg az egyik osztálytársadat, ha tud vigyen neked fehér inget. ez a mi osztályunkban elég jól működik, segítünk egymásnak.
2012. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. fehér pulcsi lesz. azt mondta az osztálytársam, aki szervezi, hogy nem baj, ha nem olyan csinos, csak legyek egyforma a többiekkel. :)
2012. dec. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!