Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményeteket arról, h...

Mi a véleményeteket arról, h mit gondoltok ha egy lány UGG-be megy bulizni szórakozóhelyre? Szerintetek az nem gáz? Jól néz ki? vagy ink vegyen mást a lábára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
na ezt értelmesen leírtam xd
2012. dec. 19. 14:17
 2/4 tetris ***** válasza:
Jaj ne már! Az a lábbeli nem való bulizni. Inkább vigyél magaddal egy magassarkút külön, és ott majd átváltod a csizmát vele. Ha vége van, akkor meg visszacseréled.
2012. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az UGG ronda.
2012. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki. Bírom az ilyen típusú csizmákat (nekem valami kínai hamisítvány van), mert jó meleg és kényelmes, bár tény és való, hogy nagyon trampli, így csak akkor hordom, amikor meglehetősen hideg van. Bulihoz inkább valami csinosabbat kéne felvenned, ahogy az egyik válaszoló írta, maximum átcseréled. A buli hevében jó bele is izzadna a lábad:/
2012. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!