Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni Budapesten...

Hol tudnék venni Budapesten bojtos kötött sapkát olcsón?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmit szeretnék venni karácsonyra a húgomnak, de kicsit olcsóbban, mert sálat is akarok hozzá venni neki. Hol tudnék venni ilyen sapkát Budapesten? Esetlen a Nyugati aluljárójában látott valaki hasonlót?


2012. dec. 16. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egész sok helyen megtalálható, lehet, hogy ott is.

Viszont azt gondolom 2000 körül mozoghat az aluljáróban is, lehet, hogy érdemesebb itt megvenned és nem kell rohangálnod.

2012. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már elég sok helyen megnéztem nagyobb üzletekben is és szép, tört fehér bojtos sapkát nem találtam, főleg nem szettben sállal együtt. Nekem mindegy, hogy mennyit rohangálok, van bérletem, csak tényleg szeretnék egy szép sapit, meg sálat venni neki, mert az volt a kívánsága, szóval ha valaki látott ilyet valahol, akkor írja meg légyszíves.
2012. dec. 16. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
H&M ! 1200 FT -ért vaan !!!!!
2012. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!