Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mindenki ilyen ronda...

Miért mindenki ilyen ronda Deichmann-os csizmákat akar venni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyet? Linkelj képet.
2012. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszenek, örülök hogy nem csak én vagyok így ezzel :)
2012. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vannak szép darabok, de én is próbálom messze elkerülni, mert mindenki ott vesz cipőt, valószínűleg ha vennék ott egy csizmát, a suliban 10 lánynak lenne ugyanolyan. És a minőséggel sem vagyok megelégedve, az ott vásárolt cipőim fele tönkrement, a másik fele pedig elég elnyűtt állapotban van... Egy ideje már nem vásárolok ott.
2012. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gondolom azért, mert olcsó.
2012. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól hogy neked ronda másnak tetszhet!

Miért zavar téged hogy ki honnan vesz csizmát? Olyan csizmát hord mindenki ami neki tetszik.

2012. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az nem stimmel, hogy gagyi kínai sz@rt árulnak, drágán. Miért veszik meg az emberek a gagyi minőséget, sok pénzért??????
2012. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is utálom őket ... manapság már midnenki sablonosan csak ilyeneket hord ... megyek az utcán és egyszerűen nem értem ,hogy vehet fel valaki ilyet... Lehet kevesen vagyunk akiknek ez nem tetszik de büszkék lehetünk magunkra, hogy nem hordjuk azokat a rondaságokat

:D

2012. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!