Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszenek ezek a felsők?...

Hogy tetszenek ezek a felsők? Miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. dec. 14. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első elmegy,de a minta miatt van egy olyan öregasszonyos beütése,így még jó,de ha valami hasonló darabot veszel fel alsóruházatnak,legyen az szoknya vagy nadrág akkor szerintem még jobban úgy fog kinézni.

Másodikat szintén egy negyven feletti nőn tudnám minimum elképzelni.

Harmadik egész jó,szerintem elegáns,csinos és fiatalos.

Negyedik olyan tipikus zarás darab,nekem nagyon igénytelennek hat.. 18/F

2012. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, a harmadikat vettem meg, és szerencsére jól is áll :)


Az elsőt ceruzaszoknyához gondoltam, ha valahova csinosabban kellene mennem.


A másik kettőben is volt pár dolog, ami tetszett, a negyedikben a szabása, de más színben, a csipkeingben az, hogy csipkéből van, én nagyon szeretem ezt az anyagot :)


És külön köszönöm, hogy vetted a fáradtságot, hogy rendesen megindokold, hogy melyikkel, mi a helyzet, ment is a zöld kezecske :) 21/l

2012. dec. 14. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsö nagyon furán néz ki a minta miatt... tuti nem venném fel, de lehet van akinek jól állna.


A második ocsmány, öregasszonyos és a minta is rémes.


A harmadik a legjobb a négy közül, egész jó a kis fodor az alján, ez tetszik és hordanám is :)


A negyedik elmegy... a színe jó, csak kicsit lógós.

2012. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tudnék velük mit kezdeni. Hogy miért? Szeretem a peplum-ot, a csipkét is és a smarag zöld színt is.
2012. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a körültekintő válaszaitokat, ment is a zöld kezecske :)
2012. dec. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!