Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ez a két stílus együtt?

Gáz ez a két stílus együtt?

Figyelt kérdés
Szóval, hordhat valaki egyszerre converse-t meg ilyen dc-vans-etnies -es cuccokat, vagy teljesen más stilus és gáz, ha én mindkettőt hordok?
2009. aug. 21. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

a converse egy stílus? mert eddig csak egy olyan tornacipőről tudtam amin csak a matrica drága amúgy olyan mint egy átlagos tornacipő. persze az arany színű az nekem is tetszik, de nem adok ki annyi pénzt egy tornacipőért.

miért ne hordhatnád együtt? nincs semmiféle divatkönyv ahol olyanok lennének leírva, hogy ezt nem lehet hordani azzal. ha neked úgy tetszik akkor vedd csak fel. amúgy pedig a legtöbben nincsenek tisztában a stílus irányzatokkal (ahogy én is, mert engem nagyon nem érdekel) úgyhogy senkinek sem tűnne fel

2009. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
már miért ne hordhatnád? a Converse csak egy márka nem egy stílus...nyugodtan keverheted a deszkással, én is szoktam, mert tetszik. ha tetszik, vedd fel együtt, mindekettő sportos, laza cucc, szóval hajrá.
2009. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Te milyen stílusokról beszélsz? Ezek márkák. Egyébként igen, halálosan gáz, engem is már többször megvertek, mert egyik nap Converse, másik nap DC cipő volt rajtam. Ma felveszem a Vanst, és megnézem, mit szólnak... :)

Amúgy egyáltalán nem gáz, az gáz, hogy ennyire függővé teszed magad másoktól.

2009. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
hát sajnálom ha lepontoznak, de én nem teljesen értek egyet az elöttem szólókkal. Szerintem a DC-Vans_Etnies azok ilyen menősködő deszkás márkák, A converse pedig inkább laza/rocker/alter stílusú. Nem azt mondom hogy undorító ha valaki ezt is azt is hord egyszerre de nekem az ilyenekről az jut eszembe hogy mindegy neki milyen ruha csak márkás legyen..
2009. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem értünk veled egyet, mert a Converse, attól még, hogy Converse, és attól még, hogy én is szeretem, mert tartós, ugyanúgy csak egy tornacipő, láttam már terhes anyukán is...Akkor ő milyen stílusú? Meg mondjuk a hímzett méhecskés szerinted alter?
2009. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"hát sajnálom ha lepontoznak, de én nem teljesen értek egyet az elöttem szólókkal. Szerintem a DC-Vans_Etnies azok ilyen menősködő deszkás márkák, A converse pedig inkább laza/rocker/alter stílusú. Nem azt mondom hogy undorító ha valaki ezt is azt is hord egyszerre de nekem az ilyenekről az jut eszembe hogy mindegy neki milyen ruha csak márkás legyen.."


Én egyet értek veled. A converse eredetileg altern/rockos/laza viselet volt, nem hordta mindenki. Csak ma lett ilyen nagy divat. Sajnos..a dc-vans-etnies cuccok, meg tipikus deszkás cuccok. /voltak..mivel az is divat..sajnos keverednek a stílusok.

2009. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jólvan..félreértettetek, szal arra céloztam h gáz-e a hc meg az a stilus ahol oylanokat hordanak mint convers meg ilyenek..csak nemfogalmaztam meg rendesen a kérdésemet..de köszi a válaszokat azért.:D
2009. aug. 23. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:

háhá:D

nekem van 5pár conversem és etnies,dc pulcsit(stb.) hordok.

attól függ hogy variálod:D

2009. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!