Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jellegzetes vonásai...

Milyen jellegzetes vonásai vannak egy katonai gyakorló nadrágnak?

Figyelt kérdés

Nem szeretném 10e fölött költeni a gatyára, és bár márkás és bélelt is lenne, ugyanazt megkapom márka megfizetése nélkül szintén bélelten.

A kérdés csak az, hogy mi a tipikus vonása egy gyakorló nadrágnak?


Pl. ez szerintem tipikus: [link]

Jellegzetes oldalzsebek, és hátsó zsebek.


Szerintetek mi tesz egy katonai gyakorlót katonai gyakorlóvá?


Köszi a válaszokat!



#nadrág #gyakorlás #katonai gyakorló
2012. dec. 10. 22:18
 1/2 anonim válasza:
véleményem szerint katonaivá elsősorban az teszi, hogy strapabíró, jó anyagból van. Ha végiggázolsz a terepen sem lesz semmi baja. A gombok nem szakadnak le, a cipzár nem jön szét 5 év alatt sem, a színe nem kopik el rendeltetés szerű használat mellett. Halkan megjegyzem a mostani magyar gyakorlók ennek már nemigazán felelnek meg.Ha magyart akarsz és jót akkor a 90M gyakorlót keresd. Ha nem számít a minta, akkor lényeg a fent említett kritériumok. A zsebeket tekintve szabás függő, de az oldal zseb alap. A magyar gyakorlóknak nincs farzsebe, ha ilyet látsz az csak bóvli lehet.
2012. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, adtam a kezet.


Őszintén szólva van egy teljes 65M felszerelésem (eredeti, akkori évekből, nem utángyártott és egyéb marhaság), viszont nadrágom nincs hozzá.

Ma vettem egy a képen láthatón középső nadrágot (olyasmit), csak szürkésebbet, hogy ne tűnjön el a surranóval a nadrág.


Nem is az a lényeg, hogy konkrétan katonai legyen, és tényleges katonai legyen, hanem csak külsőre legyen olyan, mintha az lenne, mert így illenek össze a dolgok.

2012. dec. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!