Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat viselnek azok...

Milyen ruhákat viselnek azok a lányok akiknek nincs sok pénzük?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés igazán érdekel engem, mert meglátásom szerinte a fiúk külsejükre nézve képesek igénytelenek lenni, nem mind ugyan mert vannak akik adnak külsőre valaki meg szakadtas ruhákban jár meg koszos. A lányok meg adnak a külsejükre ez szerintem majdnem minden lányra igaz, és még soha sem láttam szerintem szakadtas külsejű lányt hacsaknem direkt volt olyan. Azoknak a lányoknak akiknek nincsen pénze drága vagy márkás ruhára milyen cuccokba járnak?

2012. dec. 9. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy drága és márkás legyen, ahhoz, hogy jól nézzen ki.


Lehet venni leárazáskor jó cuccokat.


Lehet a turiban is találni. Én mindig idegenkedtem tőle de egyszer bekísértem a barátnőmet és pont én voltam az, aki bevásárolt:) Olyan blúzt vettem 400 Ft-ért, amihez hasonlókat /anyag, szín, fazon/ súlyos ezresekért árultak. Senki nem mondta meg, hogy turiból volt. Ritkán ugyan de lehet jó cuccokat kifogni vannak kimondottan jó helyek.


Lehet a kínaiaknál is jó cuccokat venni már kezdenek ráérezni a magyar ízlésre. A minőségen még van mit javítani de egy átlag háziasszony simán kiszúrja a selejtet. A télikabátom már 4 éve viselem semmi baja.

Röhejes de a belvárosi butikosok is gyakran vásárolnak a kínai piacon. Sose tudhatod, hogy, amit a belvárosban veszel honnan származik. Sokszor át címkézik.


Volt szerencsém pár éve 2500-ért venni egy gyönyörű, fekete, elegáns nadrágot. Pár napra rá a nyugati aluljáróban a ruhásoknál már 3800-ért láttam. Bent a Westend egyik butikjában már 18000!!!-ért árulták zsírra ugyan azt! Nem viccelek tényleg. De ez egy kivételesen jól sikerült cucc volt, meg tudom érteni, hogy vitték, mint a cukrot a kereskedők is. És én pont abban a gatyában mentem be ebbe a butikba nézelődni. Jót röhögtem magamban, gondoltam jön ide a sok kis sznob kiadnak egy rakás pénzt valami kínai cuccra, amit húsz perces sétával odébb megvehetik potom áron!


Aztán ott vannak az ügyes kezűek. Egy megunt darabot szépen át lehet alakítani flitterekkel, egy rávasalható matricával, vagy csak átszabni egy kicsit.


Szóval ezer lehetőség van arra, hogy kevesebből is jól nézz ki.

2012. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyat hordanak, mint akiknek van pénzük, legfeljebb máshol veszik, ahol olcsóbb. Szerintem ők csinálják jobban, mert a márkás drága cuccok sem jobbak semmivel az olcsónál. Szakadt, rossz ruhákban csak az jár aki igénytelen, vagy nem érdekli az egész.
2012. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
piacos, kínai, olcsó butikos ruhákat, és nem sokat. De attól még lehet ízléses, hogy nem kerül vagyonokba.
2012. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pénzem épp lenne, de nem dobom ki csak azért egy ruhára mert benne van valami márkajelzés, és egy fényes pláza hatalmas üzletében árulják.

ha belegondolsz, akkor a ruha valódi ára a töredéke a kínálati árnak. mert abban benne van az üzlet busás bérleti díja, a reklámozás, meg ki tudja még milyen költség.


ellenben imádok turiban vásárolni, szerencsére Budapesten egymást érik a jobbnál jobb angol turik, ahol márkás, kiváló minőségű, de mégis olcsó cuccokat kapok.

a legjobban a kilóst szeretem, mert ott nem kell nézni semmilyen árcímkét, csak pakolom a kosárba ami megtetszik, és még így sem fizetek egy vagyont. :)


múltkor kicsit elszaladt velem a ló, 17 ezret hagytam ott, de annyi mindent vettem, h telefonálnom kellett a páromnak, h jöjjön kocsival, mert anélkül ketten sem bírtuk volna hazavinni :)


szeretem a minőséget, de ha megkapom olcsóbban, akkor megveszem, és a maradék pénzt valami más hasznos, kellemes, fontos dologra költöm :)

soha nem szólt még le senki, h igénytelenül, ízléstelenül öltözöm, mi több, gyakran dicsérnek, h milyen jó gúnyáim vannak :D


"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia." - Giorgio Armani

2012. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy látatok-e már olyan lányt aki nem ad magára vagy szakadtas , hogy ez előfordul-e?
2012. dec. 9. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik. egy konkrét ember jutott eszembe, egy zsíros bőrű-hajú disznó egész röviden, akit már ezerszer próbáltunk elvinni vásárolni, hogy így 16 évesen ne ugyanazt a kinőtt rózsaszín nadrágot hordja, amit még 4 éve vett neki az anyja, de esélytelen. azt mondja, ő nem jön és nem érdekli, hogy néz ki.
2012. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bizony, vannak ilyenek.

aki igazán igényes, és fontos neki, az minimálbérből is megoldja, h normális, ízléses, alkatához illő ruhái legyenek, aki meg olyan igénytelen proli mint az egyik ismerősöm, az jár a nagymama-stílusú ruhákban 45 évesen.

pedig sztem 200ezres fizetés mellett bőven futná rá, ha nekem futja a 90 ezres mellett.

2012. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy szó a válasz: TURKÁLÓ :D Én is oda szoktam menni. amúgy sem hiszem hogy van olyan aki rendszeresen vesz drága ruhákat magának.
2012. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!