Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A harisnyaüzletben fognak...

A harisnyaüzletben fognak nekem (fiúnak) harisnyát adni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy adnak, sok férfi vásárol a barátnőjének is... de ilyen hidegben szerintem magának is.
2012. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 winR ***** válasza:
100%

Hogyne adnának. A múltkor is voltam harisnyaboltban, bejött egy pasi és vásárolgatott, combfixet, harisnyákat. De ő megmondta, hogy a feleségének veszi, úgy kente-vágta a méreteket, meg az összetételeket. Az eladólányok csak néztek.

Szóval nem kell félni, manapság nem lepődnek meg semmin szerintem az eladók.

2012. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy fognak adni! Nem fognak igazolást kérni, hogy kinek veszed! Létezik kifejezetten férfi harisnyanadrág is, csak Mo-on nem lehet még olyat kapni, azaz marad a női változat, bár szerintem nincs sok különbség! :-)
2012. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bemehetsz. Én is mentem már be mert a barátnőm megkért hogy vegyek neki 2 nejlon harisnyát, meg 2 pár combfixet. Mivel nagyon nem voltam tisztába a dolgokkal és csak a méretét írta le papírra, így én is az eladó segítségét kértem, és nagyon intelligensen, lelkesen segített mindenben, pedig nem is kérdezte meg hogy kinek akarom venni, de szerintem tudta hogy a barátnőmnek lesz.

Ne parázz, nem esznek ott meg, nekik az a dolguk hogy kedvesen szolgálják ki a vásárlókat, ezért fizetik őket, meg ez a dolguk.

2012. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fognak persze, főleg ha az eladó semmit sem ért a harisnyákhoz. Én is szeretek harisnyát, nőit, nejlont vásárolni. Mániám. Rendszeresen használom őket. Nem is titkolom, hogy nekem kell, mint pasi.
2012. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!