Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol és mennyiért lehet kapni...

Hol és mennyiért lehet kapni ilyen szoknyát? Eggyeltalán mi ennek a neve? És hány éveseknek való?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. dec. 1. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ceruzaszoknya

14-mindegyhányéveskorosutály

2012. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ceruzaszoknya ez:

[link]


A kérdező sima miniszoknyát, illetve miniruhát libkelt be. Bármelyik kínai tele van ilyenekkel.

Szerintem olyan 35 éves kor után már könnyen válhat közönségessé.

2012. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem olyan 35 éves kor után már könnyen válhat közönségessé."


Miért? Szerintem ez nem korfüggő! Ha valakinek meg vannak hozzá az adottságai (és itt most közel sem a csontváz modellalkatra gondolok) és passzol a stílusához, akkor 50 év felett is nyugodtan lehet miniszoknyát hordani!

2012. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert sok nő nincs tisztában az adottságaival és akkor is felveszi a minit, ha már nem kellene/illene.

Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, láthatod, hogy nem azt írtam, hogy 35 év felett tilos lenne.

2012. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a egyenes vonalú szoknyák, és csak a vékony lányokon áll jól. Tehát, ha van egy kis felesleg itt-ott, akkor annyira nem passzol. De az "a vonalú szoknya" minden nő számára előnyös. És szinte minden üzletben megtalálhatók ezek a szoknyák. (Bershka, New Yorker, H&M stb...) Az áruk elég változó 6000től kezdődik, de 12 000ig is elmehet (vagy még tovább). Adnék még pár jó tippet: figyelj a szabásukra, olyat válassz, ami kiemeli a derekat. És kerüld a fényes, ezüstös árnyalatokat, mert azok általában kövérítenek.
2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!