Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet vastag vádlira...

Hol lehet vastag vádlira csizmát venni?

Figyelt kérdés

én 70kg vagyok kicsit duci..a vádlim 48cm sehol nem kapok magamra csizmát..

ezzel szemben a városban akkora nőket látok sétálni, akik 100kg sak kb..nagy bumszli sonkák, és neki van csizmájuk..hol veszik?


2012. nov. 30. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyan 70 kilósan van 48 cm-es vádlid? Nekem most mértem, több mint 85 kg-osan van 45 centis.. Amúgy pl a Tamarisban vannak bővebb szárú csizmák, vagy a Reno, Humanic. De nézz szét több cipőboltban, próbálgatni kell.
2012. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elmondom: ez genetika kérdése főleg. Futással lehet rajta faragni.

A soványok is szenvedhetnek ilyen gondokkal, és a kövérség sem jelent egyet a vastag vádlival.

2012. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is jóval több vagyok nálad,de nekem 43 cm.Amúgy a vádlira "tornázás",pl:futás,lépcsőzés csak tovább ront a helyzeten,nekem tiszta izmos a vádlim így 43 cm-esen,azelőtt 40.5 cm volt.Deichman-ba és a Humanic-ba szoktam találni csizmát,persze rengeteget kell próbálnom.
2012. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Edwety válasza:
hello sorstárs, én is kb úgy vagyok, mint te és meglátva a kérdésed, én is lemértem a vádlimat, nekem 42cm, de amúgy szeretem, mert a sporttól rendesen kigyúrt lett, de cipőt én sem nagyon találok rá. Olykor találok olyan gumisat, ami aztán egy idő után enged, na utána boldog vagyok, de a legtöbbször csalódottan megyek haza, mert az a mocskos cipzár nem bírt feljönni. én is csak azt tudom mondani, hogy keresgélj, hidd el megéri, ha majd találsz, annál jobban fogsz neki örülni. ;)
2012. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!