Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a sapka?

Milyen ez a sapka?

Figyelt kérdés

[link]

Sziasztok! Hogy tetszik nektek a fenti sapka kicsivel kisebb bojttal és királykék színben? 21 éves lánynak szerintetek hordható? Egy ismerősöm azt mondta, hogy már ideje nőiesedni és ilyen sapkát az óvodások hordanak, szerintem nincs vele semmi baj(pláne, hogy sokat dolgoztam vele:D), de érdekelne más mit mond. Illetve másik kérdésem, hogy milyen kabát vehető fel egy ilyen sapi mellé?milyen színű, milyen stílusú, stb...

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. nov. 30. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én birom a sapkás csajokat, kiemeli az arcukat, de legfőképp azt hogy fel mernek vállalni akár egy mókásabb satyekot is, már ebböl sok mindent le lehet szűrni.

De... ez a satyek tök elönytelen ezzel a giganagy bojttal, nem tudom kisebbel milyen lenne az összkép.

2012. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl nagy a bojt! Egy kissebb bojtos sapi nagyon tutin nézne ki!
2012. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!