Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pólót szeretnék nyomtattatni,...

Pólót szeretnék nyomtattatni, de nem találtam eddig jó helyet. Javasolnátok párat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval egy festményemet szeretném rányomtattatni egy pólóra. Hiába keresek jó helyeket, nem igazán találtam megfelelőt. Olyat keresnék, ami tartós pólókat készít és nem túl méregdrága, de az ár annyira nem mérvadó, csak a minőség a fontos. Szeretném, ha tudnám hordani anélkül, hogy egy hónap múlva szétmegy.

2012. nov. 27. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ ha pesten akkor találsz csomót pl westend metrószint, duna pláza metrószint, netről nekem az onlinepolo.hu tünik szimpinek, énis terveztem itt egy felsőt karácsonyra, de még nem rendeltem meg :)
2012. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A West End-et már néztem, de nem annyira tetszettek ott a dolgok, így majd keresgélek a Duna Plázában meg a második válaszolónak is köszönöm, megnéztem a honlapot, szerintem az lesz a nyerő. :)
2012. nov. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!