Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan aki szokott az...

Van itt olyan aki szokott az interneten ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
Hogyan működik? Nem zavaró, hogy nem tudjátok felpróbálni? Vissza lehet küldeni, ha mégsem megfelelő? Anyagilag jobban megéri?
2009. aug. 17. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan ruhát rendelek netről, amiben biztos vagyok, hogy jó lesz. Pl.: póló, pulcsi, bugyi... cipőt, nadrágot biztosan nem mernék, melltartót sem.


Én ebay-ről rendelek, ami alapból kicsit nehézkesebb, ha az ember nincs hozzászokva, és nem is tud olyan jól angolul. Még semmit nem kellett visszaküldenem, mert minden jó lett, de ismerős már mesélte, hogy neki rosszat küldött az eladó, és megtarthatta azt is, plusz az eladó elküldte a jó cuccot is ingyen. Persze ez is eladófüggő.


Régen tesz-veszt, vaterát is néztem, de szinte semmivel nem olcsóbb, mint a boltokban, ráadásul még postaköltséget is kell fizetni. Ebay-en amellett, hogy elég olcsó minden [SOKKAL olcsóbb, mint boltban lenne], sok eladó ingyenes szállítást biztosít. Mellesleg amit ott veszel, az biztosan nem fog Magyarországon szembejönni veled az utcán, ha jól választasz...=)

2009. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hmm, én harisnyadiszkontról szoktam, a harisnyák meg tág mérethatárok között mozognak, azaz a méreted valószínűleg jó lesz rád.
2009. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!