Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershka üzlet csak Budapesten...

Bershka üzlet csak Budapesten van? Árulnak nagyméretű ruhákat is? Főleg nadrágokra gondolok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Debrecenben is van a Fórumban, nem tudom mennyire nagy méretű ruhákat keresel....én XS-S vagyok, de ha debreceni vagy megéri benézni! Vagy (ha debreceni vagy) az Orsay-t is ajánlom figyelmedbe, szintén Fórum, én ott még nem találtam M-nél kisebbet.....pedig tetszik a stílusa....

2009. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,Debrecenben a Forum.

Attól függ milyen méretre gondolsz bár szerintem inkább a fiatalabb korosztályt célozza meg a Bershka.

2009. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A budapesti üzletben vannak M-nél nagyobb ruhák?
2009. aug. 18. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
múltkor úgy láttam h van Les és XLes ruhájuk is....e főleg kis méreteket árulnak
2009. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
l és xl még van, de annál nagyobb nemigen. Amúgy nagyon jó bolt az az egyik kedvencem!
2009. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb méretű ruha kéne inkább, a Zarába menj.:)

Van egy barátnőm, aki XL és a bershkában nem jönnek rá a nadrágok. Én kifejezett vékony vagyok és csak nézek amikor a 34-36 (ez az S-es méret lenne) nem jó rám. 38-as (M) ruhák nagyjából jók rám, viszont a Zarás, H&m-es méretezésben meg nagyok :( :)

2009. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!